Ehliyet fiyatları kaç TL?

Leussie

Centipat
Daha fazla  
Ocak ayında 18 yaşıma gireceğim ehliyet almak istiyorum. İnternetten baktım fiyatlar 20K'ya yakın galiba ucuza bunlar doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
9000 TL kurs ücreti harç vb. ücretleri ile 12-13 arasına tamam oluyor diye biliyorum. 20K çok abartı bir sayı. Sadece B ehliyet için.

Ehliyet için kurs parası var, ehliyet belgesi parası var, sınav parası vs. var. Hepsi totalde 15k'yı bulmaz bence. En son gelen zamlardan haberim yok. 7 sene önce 1400 TL civarında para harcamıştım ehliyete.

Çevrende bulunan sürücü kurslarını arayarak bilgi alsan daha sağlıklı olur, Ocak ayında kurs ücretlerine ve harç ücretine zam gelebilir.

9000 TL kurs ücreti harç vb. ücretleri ile 12-13 arasına tamam oluyor diye biliyorum. 20K çok abartı bir sayı. Sadece B ehliyet için.

Şu an kurs ücretleri 9.000 TL mi oldu? 3-4 ay öncesine kadar 6.500 TL'ydi.

Ben 5 temmuzda kayıt oldum.
Kurs ücreti:7500₺
Yazılı sınav:240₺
Direksiyon sınavı:300₺ aldılar.
Harç ücreti internete bakınca toplam 3258₺ diyor. Sen Ocakta 18'e gireceğim diyorsun o zaman fiyatlar ne olur bilmem.

Çevrende bulunan sürücü kurslarını arayarak bilgi alsan daha sağlıklı olur, Ocak ayında kurs ücretlerine ve harç ücretine zam gelebilir.

Şu an kurs ücretleri 9.000 TL mi oldu? 3-4 ay öncesine kadar 6.500 TL'ydi.
Birkaç ay önce kayıt olanlar 7000 TL'ye oluyordu sonradan işte zamlar falan gelince değişti.

Geri
Yukarı