Ehliyet fiyatları toplamda kaç lira tutar?

enesserdemm

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ANAKART: Asrock B550 M HDV
İŞLEMCİ: Ryzen 3 3100 3.6
Ram: Xpg Tuf Gaming D41 Gb 3200 Mhz (Dual)
Ram:Patriot Viper 8 Gb 3200 Mhz (Dual)
Ssd:Xpg SP6000 PRO 512GB M.2 SSD
Ekran kartı:Radeon XFX 6500 XT Pcie 4.0
Power:500W
Kasa:Dragos 4 Fanlı ARGB Kumandalı Ayarlanabilir
Meslek
Serbest Meslek
21 Kasım 2024'de ehliyete yazılıcam geçemezsem falan diye toplam kaç lira biriktirmeliyim?

Normal fiyatları bilmiyorum ancak geçemezsen sadece bir kere daha ekstra sürüş günlük sürüş ücreti yatırıyorsun diye biliyorum.

dayı biriktiricem diye girmişsin konuya. muhtemelen sen biriktirdikçe fiyatı artacak. hele bir de yeni yıla giriyoruz. umarım en kısa zamanda alırsın. ben olsam kredi çeker alırdım. muhtemelen faizi gelecek zamlardan daha az olacaktır.

dayı biriktiricem diye girmişsin konuya. muhtemelen sen biriktirdikçe fiyatı artacak. hele bir de yeni yıla giriyoruz. umarım en kısa zamanda alırsın. ben olsam kredi çeker alırdım. muhtemelen faizi gelecek zamlardan daha az olacaktır.
Hocam yaş tutmuyor işte 18 i bekliyorum ya.

21 Kasım 2024'e kadar kim öleee kim kala. Şu anda bile 10 bin lira geçiyor. Sen 20 bin lirayı koy kenara. 25 bin lira olarak düşün. 30 bin lira ödemeye hazır ol. :D
2 ay çalışıcam ozaman bı kağıt parçasına aah erdogan ah yedin bizi.

Hocam 20 bin TL'yi geçecektir. Harca zam gelecek kurs ücretleri falanda artacak. Ben geçen ay aldım 11 bin TL'ye yakın bir şey tutmuştu her şeyi ile birlikte.

Normal fiyatları bilmiyorum ancak geçemezsen sadece bir kere daha ekstra sürüş günlük sürüş ücreti yatırıyorsun diye biliyorum.
12 yaşımdan beri usta sürücü olarak Tofaş kullanıyorum hocam geçmeme ihtimalim var mıdır.

12 yaşımdan beri usta sürücü olarak Tofaş kullanıyorum hocam geçmeme ihtimalim var mıdır.
Ben ehliyet alırken ne ustalar görmüştüm.. Benim hiç deneyimim olmamasına rağmen tek seferde geçtim fakat birkaç denemeye anca geçebilen deneyimli şoförler de oluyor. Eğer çok ustayım diye geçinmezseniz ve kurallara uyarak, hocalarınızı dinleyerek geçirirseniz muhtemelen geçersiniz.

Geri
Yukarı