Ehliyet kursuna nasıl gitmeli?

Hurricane12

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba ben geçen hafta bir sürücü kursu ile telefondan görüşüp ehliyete yazıldım bilgilerimi aldılar (dolandırıcı olduğunu sanmıyorum bir iki kişi daha aynı yerden ehliyetini oradan almış). WhatsApp'tan hallettik bana sürücü kurslarının App Store'dan uygulamasını attılar indirdim kayıt oldum b sınıfı ama 1 haftadır bana herhangi bir geri dönüş yapmadılar. Derslere çağrılmadım, uygulamada dersler mevcut ama yazı şeklinde bölüm bölüm yazıyor. Randevu alabiliyorum uygulamadan sürücü kursunda. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sürücü belgesi başvurusu ne zaman yapılıyor? Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Çevremde bu konuyu sorabileceğim kimsem yok.

1665966567038.png

resim_2022-10-17_033205873.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten artık direksiyon kursları kendi yerlerinde ders vermiyor. Sana sınav tarihini haber verirler sadece. Ben de dersleri online dinlemiştim. Ayrıca sağlık kısmına iyi çalış çünkü soruların %60-%70'i sağlıktan geliyor.

Zaten artık direksiyon kursları kendi yerlerinde ders vermiyor. Sana sınav tarihini haber verirler sadece. Ben de dersleri online dinlemiştim. Ayrıca sağlık kısmına iyi çalış çünkü soruların %60-%70'i sağlıktan geliyor.
teşekkürler kendi arabalarında sürüş yapılmıyor mu artık burda randevu alma sistemi var hiç bir şekilde araç kullanmadan mı alacağım ?

Hayır yine kursun araçlarında eğitim görüyorsunuz. Ama onun için önce bu videoları izleyip yazılı sınavı geçmeniz gerek. Zaten geçtiğiniz zaman sizi arayıp ders programını oluştururlar. Yazılı sınavı geçtikten sonra başlıyor uygulamalı eğitim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı