Sağlık raporsuz ehliyet kursuna katılabilir miyim?

Birde eğer cidden bir görme bozukluğu yani araç kullanımını etkileyecek bir durumun var ise gidip fiziki şekilde alman en sağlıklısı olacaktır.
Yok sağlık raporu alırım pazartesi ama ehliyet sınavı başvurları ayın 10unda kapanıyor yani 1 ay boşa beklerim salaklıgım yüzünden

Hocam pazarteside alırımda sağlık ocagında başvurular galiba yarın son 1 ay beklicem galiba emin olamadım

Yok sağlık raporu alırım pazartesi ama ehliyet sınavı başvurları ayın 10unda kapanıyor yani 1 ay boşa beklerim salaklıgım yüzünden
Anladım hocam dediğiniz gibi kursu arar sorarsınız. Ama onlarında unutup unutmayacağı mechul. En iyisi sizin yerinizde olsam yakın zamanda ehliyet alan kişilere tanıdığı bir doktor vesaire var mı diye sormak var ise numarasını alıp ücretli bir şekilde raporu almak olurdu. Veyahut özel hastane - devlet hastanesi gezerek çıkartmak olurdu tabi gitmeden önce hastaneyi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hocam pazarteside alırımda sağlık ocagında başvurular galiba yarın son 1 ay beklicem galiba emin olamadım
inşallah beklemeden raporu almak nasip olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı