Ehliyet sınav harcını yatıramıyorum

AhmetKnKc

Kilopat
Merhaba, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Ödeme Servisi adresinden E-Sınav ücretini yatırırken aşağıdaki hatayı alıyorum, ayrıca Ziraat bankasında da benzer bir hata veriyor. Bu ayın 1'inden 15'ine kadar dersler vardı ve bitti. Şu an harcı yatırıp yazılı sınava girmem gerekiyor.
Sağlık raporumda gözlük kullanmıyor olarak görünüyorum fakat düşük miktarlarda (0.5 civarı) astigmat ve miyop var, nadiren gözlük kullanıyorum acaba bu bir sıkıntı çıkarır mı? Direksiyon sınavında da gözlük kullanabilir miyim? Gözlüksüz de sürerim fakat garanti olması açısından takmak istiyorum.
B Sınıfı manuel ehliyet alacağım.

Screenshot_1.png

Merhaba, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Ödeme Servisi adresinden E-Sınav ücretini yatırırken aşağıdaki hatayı alıyorum, ayrıca Ziraat bankasında da benzer bir hata veriyor. Bu ayın 1'inden 15'ine kadar dersler vardı ve bitti. Şu an harcı yatırıp yazılı sınava girmem gerekiyor.
Sağlık raporumda gözlük kullanmıyor olarak görünüyorum fakat düşük miktarlarda (0.5 civarı) astigmat ve miyop var, nadiren gözlük kullanıyorum acaba bu bir sıkıntı çıkarır mı? Direksiyon sınavında da gözlük kullanabilir miyim? Gözlüksüz de sürerim fakat garanti olması açısından takmak istiyorum.
B Sınıfı manuel ehliyet alacağım.

Eki Görüntüle 1613380

Ziraat Bankası ATM'sine gidip oradan harç yatır deyip kimliğini yazıp harcı yatırabilirsin. Ben öyle yapmıştım bu sene.

Kurs ile iletişime geçin.
Sorduğumda net bir cevap alamadım ocak ayını beklemem gerektiğini söylediler fakat benimle aynı anda başlayan bir kaç kişiye sorduğumda çoktan sınav harcını yatırmışlardı.

Ziraat Bankası ATM'sine gidip oradan harç yatır deyip kimliğini yazıp harcı yatırabilirsin. Ben öyle yapmıştım bu sene.
Ekran görüntüsündeki hatayı alıyorum, TCKN bulunamadı tarzı bir şey diyordu.

Sorduğumda net bir cevap alamadım ocak ayını beklemem gerektiğini söylediler fakat benimle aynı anda başlayan birkaç kişiye sorduğumda çoktan sınav harcını yatırmışlardı.

Ekran görüntüsündeki hatayı alıyorum, TCKN bulunamadı tarzı bir şey diyordu.

Kusura bakmayın bankada da aynı hatayı veriyor yazdığınıza dikkat etmemişim.

Benim sağlık raporumda gözlük kullanması gerekiyor diye bir ibare vardı hatırladığım kadari ile. Benim sürücü kursu hocam görmende bir sıkıntı yok ise takmana da gerek yok fakat mutlaka arabada bulunsun çevirmede sıkıntı yaratabilirler dedi.

Not : Ehliyet sınavına gözlüksüz girdim ve kimse gözlüğün nerde vs muhabbeti falan açmadı.

Gerekirse yüz yüze konuşun, sistemde gözükmüyorsanız sorun onlardadır.

Yüz yüze sormuştum ocak ayını da pek beklemek istemiyorum yine de buraya da sormak istedim bilgisi olan vardır diye.

Kusura bakmayın bankada da aynı hatayı veriyor yazdığınıza dikkat etmemişim.

Önemli değil hocam.

Benim sağlık raporumda gözlük kullanması gerekiyor diye bir ibare vardı hatırladığım kadari ile. Benim sürücü kursu hocam görmende bir sıkıntı yok ise takmana da gerek yok fakat mutlaka arabada bulunsun çevirmede sıkıntı yaratabilirler dedi.

Benimkinde öyle bir ibare yok fakat e-Nabız'da göz doktoruna gittiğim yazıyordu.

Yüz yüze sormuştum ocak ayını da pek beklemek istemiyorum yine de buraya da sormak istedim bilgisi olan vardır diye.

Önemli değil hocam.

Benimkinde öyle bir ibare yok fakat e-Nabız'da göz doktoruna gittiğim yazıyordu.
Yazabilir problem yok gözüm yaşardı gözüm kızardı vb... bir sürü tedavi için gitmiş olabilirsin ki

Geri
Yukarı