iPhone mu Samsung mu?

ttt588

Hectopat
Daha fazla  
Şu an borçsuz Samsung S23 alabiliyorum ama toplumsal etkenler beni IPhone'a itiyor, iPhone almak daha iştahlı geliyor. 2 taksitle iPhone 15 Pro da alabilirim. Sizce ne yapayım şu an aktif çalışıyorum giderim de yok öneriniz nedir? Mantığım Samsung diyor ama iPhone bir farklı geliyor bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an borçsuz Samsung S23 alabiliyorum ama toplumsal etkenler beni IPhone'a itiyor, iPhone almak daha iştahlı geliyor. 2 taksitle iPhone 15 Pro da alabilirim. Sizce ne yapayım şu an aktif çalışıyorum giderim de yok öneriniz nedir? Mantığım Samsung diyor ama iPhone bir farklı geliyor bilmiyorum.

Bence toplumsal olarak kabul görmek, beğenilmek yerine telefonu beğenip beğenmeyeceğinize göre karar vermeniz gerekiyor. Daha önce Android kullandınız mı? Kullandıysanız S23, kullanmadıysanız iOS'a alışıksanız iPhone o zaman. Maddi anlamda madem ikisini de alabiliyorsanız.

bana kalırsa trde bu vergiler ile yurtiçi tele harcanan paranın çoğu israf gibi geliyor. s23 daha ucuz ve daha mantıklı bana kalırsa borçlanmaya gerek yok.

Hocam iOS her zaman arayüz ve güncelleme açısından daha önde.

Yav bu IOS'un güncelleme konusunda neyi iyi ben anlamıyorum her güncellemede stabil sürüm gelene kadar senenin yarısını bitiriyoruz. 17.4.1 çıktı ve anca stabil bir deneyim yaşatmaya başladı. Android'ten çok da ileride değil bu konuda.

Bütçen yetiyorsa tabii ki iPhone 15 Pro.

Ama Samsung s serisi üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı