Ehliyet yazılı sınavı Türkiye geneli mi oluyor?

Giriş belgesi veriliyor. O olmadan sınava giremezsin.
Mesajımı düzenledim. Düşününce olabilir. Her ne kadar kimliğin haddinden fazla şekilde yeterli olması gerektiği kanaatinde olsam da Türkiye'de e-sınav deyip giriş belgesi istemeleri şaşırtmaz.

2 ay sonrasına da aldım yine aynı şeyi dedi. Umarım aksilik olmaz.
Siz yarın kursunuzu arayıp sorun en iyisi.

Mesajımı düzenledim. Düşününce olabilir. Her ne kadar kimliğin haddinden fazla şekilde yeterli olması gerektiği kanaatinde olsam da Türkiye'de e-sınav deyip giriş belgesi istemeleri şaşırtmaz.

Siz yarın kursunuzu arayıp sorun en iyisi.

Öyle yapacağım. Cevaplarınız için teşekkürler. Yine de kesin bir yetkili bilgili biri cevaplarsa sevinirim.

Yetkili olan yer kursunuz. Kursunuz ile görüşün, buradan kimse net bir şey söyleyemez.

Sabah aradım. Ders kaydı yapıldığını sınav kaydı için SMS geleceğini, sınavı MEB'in yaptığını 8-9 Mart gibi de sınav olacağını söylediler. Cevaplarınız için teşekkürler.

Sınavı çok kasmayın. Aşırı basit bir şey. Son günün akşamı ehliyet sınavı deneme soruları indirip 40-50 dakika çözseniz çok rahat 70 üstü alırsınız. Önemli olan gereken bilgileri öğrenmek tabii orası ayrı. Umarım sınavında minimum puanını 90 yaparlar.

Sınavı çok kasmayın. Aşırı basit bir şey. Son günün akşamı ehliyet sınavı deneme soruları indirip 40-50 dakika çözseniz çok rahat 70 üstü alırsınız. Önemli olan gereken bilgileri öğrenmek tabii orası ayrı. Umarım sınavında minimum puanını 90 yaparlar.

Başlarda iyi gidiyordu cümle sonda bedduaya mı evrildi sanki hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı