Ehliyet yazılı sınavından kaldım

Ehliyet sınavı hikayeleri hep ilgimi çekmiştir. Dört sene önce almıştım ehliyet, arabalarla alakam yoktu ama tekte geçtiğim için hala kendime şaşırıyorum. Yazılı sınav için kurs kitapçık vermişti ve aileme para sorunu çektirmemek için yazılının kursuna gitmemiştim. Sınavda da hiçbir soruyu bilerek işaretlemedim. Genelde mantığımı kullanmıştım, 84 aldığımı hatırlıyorum ve sınavdan çıktığımda sonucu gerçekten bilmiyordum. Yani şanslıymışım diyorum.

Kendine yüklenme. Defalarca kalan insanlar var. Direksiyon hocama sorduğumda da bu tarz hikayeler anlatmıştı. Hayırlısı de geç.

Ehliyet sınavı hikayeleri hep ilgimi çekmiştir. Dört sene önce almıştım ehliyet, arabalarla alakam yoktu ama tekte geçtiğim için hala kendime şaşırıyorum. Yazılı sınav için kurs kitapçık vermişti ve aileme para sorunu çektirmemek için yazılının kursuna gitmemiştim. Sınavda da hiçbir soruyu bilerek işaretlemedim. Genelde mantığımı kullanmıştım, 84 aldığımı hatırlıyorum ve sınavdan çıktığımda sonucu gerçekten bilmiyordum. Yani şanslıymışım diyorum.

Kendine yüklenme. Defalarca kalan insanlar var. Direksiyon hocama sorduğumda da bu tarz hikayeler anlatmıştı. Hayırlısı de geç.

Her sene saçma sapan kurallar geldiği için geçebilecek kişilerde kalıyor, eskiden 5 10 metre düz sürünce hemen veriyorlarmış ehliyeti hocaların dediğine göre.

Benim de sınavım 15-20 dakika sürdü 86 ya da 84 almıştım puan aklımda değil. Soruları cevaplamak için okumak yeterliydi nasıl 68 aldın inanamıyorum açıkçası. Etrafımda yazılı sınavından kalmayı becerebilen yok.

Bazen kafa karıştırıcı sorular çıkabiliyor ben 2 hafta çalışıp 88 almıştım videodan çalışıyordum kalanlar bayağı oluyordu yorumlarda okuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı