Ek bütünleme imkanı sağlanabilir mi?

Jave

Centipat
Merhaba dün arkadaşımın bütünleme karnesini almaya gittik ve kendisi dahil 300'e yakın öğrenci sınıfta kaldı. Okul müdürü herkesin ek bütünleme için dilekçe yazıp sekreterliğe verilmesini istedi. Gerçekten böyle bir şey olur mu? Ben gecenin 4'ünde kalkıp fizik ve matematik çalıştım ama sınıfımdaki çoğu "insan" tüm gün millete zorbalık yapıp drill story paylaşıp sınıfta kaldılar ve şimdi böyle insanlara yeniden şans mı verilecek? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Normalde 1 vize, 1 final ve 1 tane de bütünleme sınavı yapılır. Başka yapılmaması lazım. Üniversitenizin yönetmeliğini açıp bir bakar mısınız? Yönetmelikte yazıyordur.
Kıbrıs tüzüklerinde sadece 1 bütünleme sınavı yapılabilir yazıyordu ama bakanlık tekrar bütünleme sınavı yapabiliriz diye açıklama yapmış.

Merhaba dün arkadaşımın bütünleme karnesini almaya gittik ve kendisi dahil 300'e yakın öğrenci sınıfta kaldı. Okul müdürü herkesin ek bütünleme için dilekçe yazıp sekreterliğe verilmesini istedi. Gerçekten böyle bir şey olur mu? Ben gecenin 4'ünde kalkıp fizik ve matematik çalıştım ama sınıfımdaki çoğu "insan" tüm gün millete zorbalık yapıp drill story paylaşıp sınıfta kaldılar ve şimdi böyle insanlara yeniden şans mı verilecek? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Böyle insanların direkt kalması lazım müdürün böyle bir şey yapmaması gerek.

Geri
Yukarı