Ek gelir kaynağı önerisi

Çalışma saatlerin uygunsa part-time kuryelik yapabilirsin. Yemeksepeti, Trendyol, getir gibi firmaların kuryelik mantığında iş saatlerini kendin seçiyorsun tabii belli bir alt üst sınır var. Şahıs şirketi açman gerekiyor ama

Knk ben sabahları full time kasiyerlik 09.00 17.45 11k maaş , akşamları getir de part Time kuryelik yaptım 21.00 01.00 5k maaş. kuryeliği öneririm
Fiyatlar 2023 nisan ayı fiyatları.

Bionluk gibi sitelerde Freelancer'lik, şarkı altyapisi satarak beatmaker'lik, Shutterstock gibi sitelerde fotograf satabilirsin, herkese açık online paket saticisi (mesela font paketi), sosyal medyada repost hesabi acip sponsor alabilirsin, online gorsel tasarimci olabilirsin, enstruman kullanabiliyorsan sokakta para toplayarak istek parca calabilirsin.

Çalıştığım işin dışında kendime ek gelir kaynağı ne yapabilirim uğraştırıcı olmayan?
Ben ek gelir olarak yapmıyorum fakat mekanik güzel saatler satın alıp, tamir ve bakımlarını yapıyorum.

Bunu iş olarak yapan kişiler var. Saatleri alıyorlar sonra tamir ve bakımını yapıp daha sonra internet üzerinden satıyorlar.

Geri
Yukarı