Ek madde-1 ile yatay geçiş sonrası yurt başvurusu yapılmıyor

Hocam ben e-Devlet'ten dilekçe talep kısmından dilekçe yazdım. GSB beni aradı Pazartesi günü GSB il müdürlüğüne gidip dilekçe yazdırıp misafir olarak kalabileceğimi söylediler. Pazartesi günü gidip misafirlik için uğraşacağım. Başvurular ek tercih yapanların üniversite kayıtları tamamlanana kadar açılmaz bence onunda son günü 3 Ekim 4 gün başvuru süresi olsa 3 günde de açıklansa 10 Ekim'e ancak belli olur bence.

Okullar başlamak üzere hala hiçbir şey belli değil. Gsb"yi aradığımda açmıyorlar. Bilgisi olan biri yok mu?

Hocam ben e-Devlet'ten dilekçe talep kısmından dilekçe yazdım. Gsb beni aradı pazartesi günü gsb il müdürlüğüne gidip dilekçe yazdırıp misafir olarak kalabileceğimi söylediler. Pazartesi günü gidip misafirlik için uğraşacağım. Başvurular ek tercih yapanların üniversite kayıtları tamamlanana kadar açılmaz bence onunda son günü 3 Ekim 4 gün başvuru süresi olsa 3 günde de açıklansa 10 Ekim'e ancak belli olur bence.

İlk hafta oryantasyon diye biliyorum 1. sınıfa başlayacağım oryantasyona katılmasam bir şey kaybeder miyim? Ne gibi eksiklikleri olur.

İlk hafta oryantasyon diye biliyorum 1. sınıfa başlayacağım oryantasyona katılmasam bir şey kaybeder miyim? Ne gibi eksiklikleri olur.

Yoklama alınıyor diye biliyorum. Derslere yanlış değilsem 4 kere girmeme hakkınız var. Yok yazılırsanız hakkınızdan düşer başka bir şey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı