Ekim 2004 askere ne zaman gider?

karanysf

Yoctopat
Ekim 2004 doğumluyum e-devlet üzerinden tecilimi bozdurdum sağlık ocağına gidip işlemlerimi hallettim tahminen ne zaman gideceğim yer belli olur?

Askerlik şubesine gidip asal işlemlerini başlatmalısın, en erken kasım celbi ya da şubat Mart celbi de olabilir.

Benimle ilgisi yoktu ondan bir şey yapmadım ama 6 ay mastsız kalan erkekler var orada dikkat edin benden söylemesi yoksa erkek olmaya gideceğim derken kestaneyi çizdirirsiniz

Askerlikten soğutmak suçtur yalnız haberiniz olsun, diyelim öyle bir şey oldu çavuş var bölük komutanı var halledilecek şeyler.

2024 Ocak ayından itibaren 20 yaşında olacağın için yoklama gitmen gerekir. Gitmezsen kaçak olursun
05b18ed394d1b59702876eb5e13a152b.png

Askerliğin batı çıkma ihtimali nedir ?

Böyle diyor hocam bende yine de gitmem gerekiyor mu şubeye?

Evet dostum yine de gitmelisin, kaçağa düşme durumun olur. Hatta senden evrak bile isteyecekler önce sağlık ocağına git sağlık raporu al ve raporu aldıktan 1 gün sonra git şubeye. Sisteme hemen düşmüyor ben bu yüzden 2 sefer git gel yapmıştım.

Evet dostum yine de gitmelisin, kaçağa düşme durumun olur. Hatta senden evrak bile isteyecekler önce sağlık ocağına git sağlık raporu al ve raporu aldıktan 1 gün sonra git şubeye. Sisteme hemen düşmüyor ben bu yüzden 2 sefer git gel yapmıştım.

Teşekkür ederim sağlık ocağından gerekli evrakları almıştım yarın bir uğrarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı