Ekim güncellemesi sonrası CS:GO değişti mi?

delibalta93

Kilopat
Daha fazla  
Güncellemeden sonra oyunda bariz mekanik değişikliği var ve forumda hiç bununla ilgili konu görmedim, bende mi sorun var acaba? Mesela artık rakip oyuncular sürekli yürürken vurup HS atabiliyor, bir maçta rakip oyuncu SSG ile benimle takım arkadaşımı uzak mesafeden 2 mermi, bana 2 arkadaşa; toplamda 4 kere zıplayarak vurdu (midden catwalk'a) ve hile de değildi, benim vuruş hissiyatımda da değişiklik var eskiye göre. Bu değişiklikler başka kimsede olmadı mı?

Ben de şu sıralar kötü oynuyorum. Daha doğrusu zıplayıp p90'la tararken kafa atıyor 2 tane veya AWP ile eskiden düşerken ufak bir anda vurmadıkça düz gitmezdi ama şimdi adam zıplayarak herkese tek atıyor. Ping zaten sorun, adamla savaşıyoruz adam bana 3 4 kurşun atmış benim gördüğüm 1 vs. Bozdu gibi yani.

Valorant'ta 250km/h ile koşarak 4 farklı kişiye HS atınca sorun yok Valorant güzel oyun, CS'de 1-2 HS yiyince hemen rahatsız oluyor ya insanlar. Bende bunu anlamıyorum. (genel konuşuyorum mesaj yazanlar ile alakalı değil)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çok haklısınız hocam peekimi yiyen adamlar bana hile diyor. Video alıp izletiyoruz yine de yaranamıyoruz.😏

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çok haklısınız hocam peekimi yiyen adamlar bana hile diyor. Video alıp izletiyoruz yine de yaranamıyoruz.😏
Hocam hangi rank karşı taraf Allah aşkına?

Valorant'ta 250km/h ile koşarak 4 farklı kişiye hs atınca sorun yok Valorant güzel oyun , CS'de 1-2 hs yiyince hemen rahatsız oluyor ya insanlar. Bende bunu anlamıyorum. (Genel konuşuyorum mesaj yazanlar ile alakalı değil)
CSGO yu 2015den beri oynuyorum, bu zamana kadar 1 kere bile valorant oynamadım saatte kaç km hızla zıpliyorlar bilmiyorum. Ben eskiden beri oynadığım oyunda gördüğüm değişiklikleri yazdim. Birşeyden rahatsız olduğum yok bu zamana kadar attığım vuruşları yesen belki oyunu bırakırdın:D

Geri
Yukarı