CS2 10 Ekim güncellemesi

ByDexter

Hectopat
Daha fazla  

Bizim zaman dilimimize göre '10 Ekim 2023 salı 03.55' tarihinde yayınlanan güncellemelerle ilgili bilgileri araştırıp, bir video haline getirdim. YouTube ve TikTok platformlarında paylaştım (yazılara tıklayarak linklere yönlendirebilirsiniz).​

CS2 ile ilgili düşüncem şu şekilde, bu yıl sonuna kadar oynanış olarak tamamen düzeltilir.
Güncelleme yayınlandıktan sonra SteamDB'nin GameTracking-CS2 github deposundan araştırıyorum.

Üşenenler için kısa özet:

[ GRAFİK ]

• Dürbünden aşağı bakarken ayakların siyah görünmesine neden olan bir durum düzeltildi.
  • Parçacıklardan kaynaklanan bir bellek sızıntısı düzeltildi.

[ ANİMASYON ]

• Birkaç hitbox hizalama hatası düzeltildi.
  • Bıçak döndürmenin CS:GO'daki kadar hızlı hissettirmemesi düzeltildi.
  • M4A4 ve M4A1-S açılma animasyonları sırasında sürgünün hareket etmemesi düzeltildi.
  • Silah incelemesinin susturucu değiştirme animasyonunu kesmesine neden olan bir hata düzeltildi.

[ HARİTA ]

• Mirage, Vertigo ve Nuke'ta çeşitli hata düzeltmeleri ve ince ayarlar.

[ DİĞER ]

• "Lokking to play" ile ilgili birkaç hata düzeltildi.
  • Çeşitli hata düzeltmeleri ve silah kaplamalarında ve çıkartmalarda ince ayarlar.
  • Değişiklikler yapıldıktan kısa bir süre sonra oyun kapatılırsa yükleme değişikliklerinin kaydedilmemesine neden olan bir hata düzeltildi.
  • Steam arkadaşlarının maç durumunun gecikmesine veya eksik olmasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • Silah izleyicileri için CPU performans iyileştirmeleri.
  • Chengdu, Çin'de resmi bir eşleştirme veri merkezi eklendi.

[ SIZINTI ]

• Oyun içi yeni bir atölye arayüzü.

Yeni konular

Geri
Yukarı