Ekip arıyorum

• Konuyu başlatan tkg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 375

tkg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim ismim Toprak Kerim Güngör. Yaşım 13. Bir ekip kurmak istiyorum. Ama daha farklı bir ekip, insanlarının birbirinden tek çıkarının beraber zevkli vakit geçirmek olduğu, çıkar ilişkisinin olmadığı, birbirine saygı duyan, birbirini aşağılamayan, siber zorbalık olmadığı, bir olay veya şikayet olduğunda sorgusuz sualsiz insanların atılmadığı, sırf birisi diğerine daha yakın diye onun tarafını tutmadığı, insanların birbirine saygı duyduğu bir ekip kurmak istiyorum. Bu durumlardan bende bayağı sıkıntı çektim. Eğer kuracağım ekibe katılmak istiyorsanız bana DC'den ulaşabilirsiniz.

DC: Toprak#2217
Oynadığım oyunlar: Valorant, Minecraft, Roblox, Fornite ve birkaç oyun daha.
Bu bahsettiğim olayları kendiniz yapıyorsanız yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim ismim Toprak Kerim Güngör. Yaşım 13. Bir ekip kurmak istiyorum. Ama daha farklı bir ekip, insanlarının birbirinden tek çıkarının beraber zevkli vakit geçirmek olduğu, çıkar ilişkisini olmadığı, birbirine saygı duyan, birbirini aşağılamayan, siber zorbalık olmadığı, bir olay veya şikayet olduğunda sorgusuz sualsiz insanların atılmadığı, sırf birisi diğerine daha yakın diye onun tarafını tutmadığı, insanların birbirine saygı duyduğu bir ekip kurmak istiyorum. Bu durumlardan bende bayağı sıkıntı çektim. Eğer kuracağım ekibe katılmak istiyorsanız bana DC'den ulaşabilirsiniz.

DC: Toprak#2217
Oynadığım oyunlar: Valorant, Minecraft, Roblox, Fornite ve birkaç oyun daha.
Bu bahsettiğim olayları kendiniz yapıyorsanız yazmayın.
Ne gibi bir ekipden bahsediyorsunuz?

Oyun mu?

Geri
Yukarı