Ekipman önerileri

Bütçe
600-1000

efengo

Decapat
Evet öncelikle şu anda tek ekipmanım elimde olan ROG Pugio 2. bir indirimden almıştım. Beğendiğim bir kulaklık olarak da Void RGB Elite Wireless var ama klavye olarak seçemedim. Asıl soruna gelirsek diyelim ki ben o kulaklığı da aldım ama bu iki cihazın RGB ışıklarını ve makrolarını vs. klavye de dahil bu arada farklı oldukları halde senkronize edebilir miyim? Ha bu arada önereceğiniz klavye varsa önerebilirsiniz.

Evet öncelikle şu anda tek ekipmanım elimde olan ROG Pugio 2. bir indirimden almıştım. Beğendiğim bir kulaklık olarak da Void RGB Elite Wireless var ama klavye olarak seçemedim. Asıl soruna gelirsek diyelim ki ben o kulaklığı da aldım ama bu iki cihazın RGB ışıklarını ve makrolarını vs. klavye de dahil bu arada farklı oldukları halde senkronize edebilir miyim? Ha bu arada önereceğiniz klavye varsa önerebilirsiniz.

Klavye mi önereceğiz sadece.

Herşeyi boşver ve razer al. Kulaklık olarak razer hammerhead pro v2 kablolu versiyonunu, mouse olarak deathadder ve klavye olarak Cynosa klavye al. Eğer gamepad istersen ps 4 controller eğer ps 4 controller kullanmak için bluetooth un yoksa bluetooth adaptör al.

Dostum elimde zaten mouse var ve kulaklığı kablosuz almam gerekiyor 7 tane kulaklık değiştirmiş biri olarak kablo olayı baydı artık.

Dostum elimde zaten mouse var ve kulaklığı kablosuz almam gerekiyor 7 tane kulaklık değiştirmiş biri olarak kablo olayı baydı artık.
Senin şuan ki ekipmanların nedir ?
Komple olarak razer değiştirmeni öneririm.

Elimde şu an ROG Pugio 2 mouse var ne eski klavyemi yanına da hoparlör kullanıyorum PC'yi yeni dizdim ekipman olarak maksimim ekipman başı 800 zorlasan 1000 TL bütçem var. Ayrıca bu yazdıklarından bir Razer fanı ya da seveni her neyse olduğun anlaşılıyor benim için marka değil bütçeme uygun olarak alabileceğim en iyi ürünü almak önemli.

Geri
Yukarı