Ekipman önerisi

Panjake

Hectopat
Herkese merhaba. Ben kulaklık, mouse ve klavye olmak üzere üç ekipmanı aynı marka olarak almak istiyorum. Ürünler kablosuz olsa olur ama zorunlu da değil. Hangi markayı ve ürünleri önerirsiniz hepsinin aynı marka olmasını istiyorum dediğim gibi. Teşekkürler.

Herkese merhaba. Ben kulaklık, mouse ve klavye olmak üzere üç ekipmanı aynı marka olarak almak istiyorum. Ürünler kablosuz olsa olur ama zorunlu da değil. Hangi markayı ve ürünleri önerirsiniz hepsinin aynı marka olmasını istiyorum dediğim gibi. Teşekkürler.
Bütçeniz ?

Kulaklık Corsair HS80, Mouse Delux M800 Pro, Klavye hakkında bilgim yok arkadaşlar önerebilirler.

Aynı marka alma bence bunlar çok daha kaliteli olur bu arada.

Kulaklık Corsair HS80, Mouse Delux M800 Pro, Klavye hakkında bilgim yok arkadaşlar önerebilirler.

Aynı marka alma bence bunlar çok daha kaliteli olur bu arada.
Ayrı ayrı daha kaliteli ürünler var biliyorum ama üstte birinin yazdığı gibi ortak yazılımı falan olunca daha çok hoşuma gidiyor o yüzden istedim öneri. Teşekkür ediyorum herkese.

Aslında Rampage'nin ürünleri var hepsi için ama kaliteli midir emin olamadım. Genelde Rampage dandik gibi bi algı oluşmuş bende. Yazılımı da yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı