Ekipmanların tamamını kablosuza çevirmek

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Geçtiğimiz haftalarda bilgisayar için Xbox kablosuz oyun konsolu aldım. Şimdi kablosuz olmasının rahatlığını görmeye başlayınca ilerleyen zamanlarda klavye, mouse ve kulaklığımı da kablosuza çevirmeyi düşünüyorum. Fakat aklımı bulandıran şöyle bir durum var. Her ekipmanın kendi Wireless USB Dongle'ı olacak acaba bu ekipmanların Wireless bağlantısı birbirinden etkilenip, çekimde ve kullanımda sorun çıkarır mı? Gecikmeler yaşanmasına sebep olabilir mi?

Geçtiğimiz haftalarda bilgisayar için Xbox kablosuz oyun konsolu aldım. Şimdi kablosuz olmasının rahatlığını görmeye başlayınca ilerleyen zamanlarda klavye, mouse ve kulaklığımı da kablosuza çevirmeyi düşünüyorum. Fakat aklımı bulandıran şöyle bir durum var. Her ekipmanın kendi Wireless USB Dongle'ı olacak acaba bu ekipmanların Wireless bağlantısı birbirinden etkilenip, çekimde ve kullanımda sorun çıkarır mı? Gecikmeler yaşanmasına sebep olabilir mi?

Olsa bile(ki bence olmaz) pek sizi etkilemez.

Son düzenleme:

Hocam benim de kablolu sadece klavyem kaldı, diğer her ekipmanım kablosuz ve hiçbir şey olmuyor, eğer oluyorsa da ben etkilenmiyorum. Kablosuz ekipmanların rahatlığı her şeyden daha güzel. Herkese öneririm.

Asus NX kablosuz klavye ve hyperx dart wireless fare ve Xbox kolunu kopmadan kullanıyorum. Bir de yanlış yazmışsınız sanırım konsol değil kontrolcü aldınız herhalde.

Peki hocam kulaklık ve mouse olarak neyi kullanıyorsunuz?

Hocam kulaklığım HyperX Cloud II Wireless, mouse olarak ise Logitech G502 lightspeed (Wireless) kullanıyorum. Ve düşündüğümden daha fazla memnunum nedense.

Geri
Yukarı