Ekipmanlı modart sistem nasıldır?

1 Ms aşağısı olmaz.

Oldu mu?

Şu monitörü alacağım.
Hocam yargılamak gibi olmasın ama sizin açtığınız her konuda biraz kabasınız sanki merakımdan soruyorum amaç nedir?
Ayrıca 1ms ile 4ms arasındaki fark profesyonel e sporcu değilsen önemli değil diye biliyorum.

Kaba değilim sadece 1 ms aşağısını kabul etmem.

1 Ms aşağısı olmaz.

Şu monitörü alacağım.

Kaba değilim sadece 1 ms aşağısını kabul etmem.

Buna da bakılabilir. 1500TL monitör tavsiyelerine bakabilirsin. Belki daha güzel bir şey bulursun.

Mouse pad 90x40 veya 70x30 daha iyi bir şey alınabilir. Monitör C24RG50 belki olabilir. Kulaklığı bilmiyorum ama HS50 Pro var. Bazen 400TL'ye düşüyor.

mousepadi kendim kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok.​

Mouse pad bu.

4 Ms monitör mü benimle dalga mı geçiyorsun?
1MS monitörlerin çoğu zaten 4MS'tir. GtG değerine bakarsanız asıl gecikmesini görürsünüz.
Buna da bakılabilir. 1500TL monitör tavsiyelerine bakabilirsin. Belki daha güzel bir şey bulursun.
Sırf IPS panel ve yüksek tazeleme değerine sahip diye önerdiğinizi tahmin ettim bile! %72 NTSC renk gamı doğruluk payı olmasa bile ne olursa olsun %90 DCI P3'ten iyi değil.

DCI nedir?
Mouse Pad'e karar vermiştim monitör de bu.

Diğer parçaları değiştirmeyeceğim gibi.

IPS ve 144hz diye önermedim. Kullanan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar ve forumda yine baya önerilen bir monitör. :)
Elbette üzmez fakat aynı fiyata daha iyisi varken neden onu alayım? Çok kötü bir monitör değil benim için renk anlamında sınıfta kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı