Eklerden dolayı ceza yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WillowTheWisper

Decapat
Daha fazla  
Meslek
İşletmeci
Merhaba, uyarınız bulunmamakta :) problem nedir? Hangi durumdan bahsediyorsunuz?

Sadece sizin yazmanız için kilidi açacağım.

"-de, -da" ekini doğru yazmadım diye düzelt tuşlarına tıklamama ve sistemin düzeltmesine rağmen "-de, -da" ekini doğru yazmadım diye ceza yedim. Nedir bu arkadaş? Bu eklerle küfür mü ediyoruz ne yapıyoruz? Yazım hatamız olabilir de yapmayın bu kadar çok saçma. Sorunumun çözümü için adama yazacağım 2 gün bekledim. Çok saçma ve gereksiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
"-de, -da" ekini doğru yazmadım diye düzelt tuşlarına tıklamama ve sistemin düzeltmesine rağmen "-de, -da" ekini doğru yazmadım diye ceza yedim. Nedir bu arkadaş? Bu eklerle küfür mü ediyoruz ne yapıyoruz? Yazım hatamız olabilir de yapmayın bu kadar çok saçma. Sorunumun çözümü için adama yazacağım 2 gün bekledim. Çok saçma ve gereksiz.
Hala hata yapmakta ısrarcısınız. Olmayan şeyleri söylemeye lüzum yok :) Aldığınız ceza 2 gün değil. Sadece 1 saat.

Son düzenleme:
Sinir ifadesi atan arkadaşlar sorununuz nedir?

Hala hata yapmakta ısrarcısınız. Olmayan şeyleri söylemeye lüzum yok :) Aldığınız ceza 2 gün değil. Sadece 1 saat.

Hata yapmakta ısrarcı falan değilim yediğim cezaları doğru yerden baktığınızı da biliyorum. 1 Aralık'ta yedim cezayı 2 gün gidin bir sisteminizi kontrol edin. 3 Aralık'ta yazabildim açtığım konuya biraz da sorunu kendinizde arayın.

@WillowTheWisper
Bir mesajınızda en az 5 farklı hata var. Buna rağmen hala ceza verilmedi. Lütfen Sosyal'de bilgi paylaşmak istiyorsanız kurallara uyun.

1607510021150.png

Yazım hatam olduğu için sitenizden metni düzeltme aracını kullandığım halde. "-de, -da" ekini doğru yazmadığım için 2 gün ceza yedim ve modlar 1 saat yediğimi söylüyor.

Yazım hatam olduğu için sitenizden metni düzeltme aracını kullandığım halde. "-de -da" ekini doğru yazmadığım için 2 gün ceza yedim ve modlar 1 saat yediğimi söylüyor.
Cezanız iki gün değil. Profilinizden aldığınız cezaları görebilirsiniz.

1607510695039.png

Ek olarak metin düzeltme aracını kullandınız diye ceza yememeniz diye bir durum söz konusu değil. Düzeltme aracının sonucunu kontrol etmeniz gerekir. Biz size doğru yazım kurallarına teşvik etmeye çalışıyoruz. Bu cezalar kötü bir amaç içermiyor. Lütfen kuralları gözden geçirerek daha dikkatli olmaya çalışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı