Ekmek 2 TL olmuş

Hahaha ciddiye almışlar bir de ciddi ciddi yazıyorlar, yazık. Millet kafayı yedi fiyatlardan.🤣

İroniyse bunu belli etmeniz lazım.

Sonuna (!) işareti veya yeğenim tarzı şeyler yazmalısınız.
Biri gelse herkese küfür etse sonra ciddiye almışlar dese mantıklı olur mu sizce?

İroniyse bunu belli etmeniz lazım.

Sonuna (!) işareti veya yeğenim tarzı şeyler yazmalısınız.
Biri gelse herkese küfür etse sonra ciddiye almışlar dese mantıklı olur mu sizce?
Herkese ironi olduğunu bastıra bastıra belirtmem lazım mı sence? Değil. Anlayan anlıyor. Gülüp geçiyor, anlamayan kızgın atıp "ĞeğeğĞ aLıM gücCCüNe BaK" diyor. Ben ironinin sonuna ünlem koymam. Anlayana, anlamayana anlatmak zorunda değilim, çıldırsınlar.

Herkese ironi olduğunu bastıra bastıra belirtmem lazım mı sence? Değil. Anlayan anlıyor. Gülüp geçiyor, anlamayan kızgın atıp "ğeğeğğ alım gücccüne bak" diyor. Ben ironinin sonuna ünlem koymam. Anlayana, anlamayana anlatmak zorunda değilim, çıldırsınlar.

:D

Hocam sizin dediğinizi ciddi yazan kaç kişi var forumda biliyor musunuz?

Hocam daha şimdi Türkiye'nin sorunlarını anlatan kocaman bir yazı yazdım. Konuyu inceleyen arkadaşlar malum partili galiba. Hiç parti ismi vermedim hakaret etmedim konum kabul edilmedi. Bir tek burada kendimi özgür hissediyordum burası da aynı çıktı.
Konunuzun reddedilme sebebi ''malum partili'' şahısların gelip hiçbir şey dinlemeyerek ortalığı karıştırıp gitmesinden dolayı ve buna bağlı olrak konudaki insanların %75'inin ceza yemesi.

Geri
Yukarı