EkmekArasıRam olayının özeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eldrithc

Hectopat
Selam. Bu konuda bazılarınızın merak ettiği bazılarınızın bildiği ama bazılarınızın hala olayını bilmediği ekmekara sıram olayını özet geçeceğim. Bu konuda tartışma olmayacaktır. Sadece bilmeyenler için özet geçilecektir. Konu @EkmekArasıRam adlı arkadaşın deneme fulledim adlı konularıyla başladı. Bu arkadaş sürekli denemeleri ya fulluyor ya çok iyi yapıyordu. Bende şüphe uyanmıştı aslında ve iyi bir insan olduğuna inanmıyordum açıkçası. Zaman geldi çattı ve LGS'den birkaç gün önce bu arkadaş bir konu açtı. Amerika'ya gideceğim konulu bir konu. Bu konuda ABD'ye gideceğinden ve LGS'ye girmeyeceğinden bahsediyordu(konuyu araştırıp bulabilirsiniz).

Ama LGS günü bir de baktık ki LGS'ye girmiş ve LGS'yi fulledim diye konu açmış. Kendisiyle çelişiyordu. Bir ara bir moderatör 2022 de attığı bir mesajın ekran görüntüsünü attı. Ekran görüntüsünde "ben 2021 yılındaki LGS'nin matematiğini fulledim" yazıyordu. Kısacası bu arkadaş her yıl LGS'yi fullemeyi hobi edinmiş. Sonra kanıtlar gitgide büyümeye başladı ve bunları derledik. En son bu arkadaşın yalancı olduğu ortaya çıktı. Savunan tek bir kişi bile kalmadı.

ÖZET: Deneme fulledim adlı yalan konular açtı ve fullemediği ortaya çıktı. LGS'yi fulledim adlı konusuda aynı şekilde yalandı. Sınıf arkadaşının dediğine göre 210 aldığı deneme bile varmış.
Yani LGS'den 400 alsa bile şükretsin arkadaş. Kısacası insanların vaktini gereksiz harcamasına sebep oldu.

SONUÇ: kısacası her gördüğünüz şeye inanmayın arkadaşlar. Size önerim bu arkadaşın profilini troll suçundan reportlamanız. Biz yönetime gerekli şikayeti yaptık. Bu konu bilmeyenler için açılmıştır tartışma olmasını istemiyoruz. Arkadaş, insanlar duygularını sömürmüş, vakitlerini troll konularla çalmıştır. Ayrıca sınıf arkadaşından aldığımız bazı bilgiler var aşağıya bırakacağım. İyi sosyaller dilerim.

TEKRAR ÖNEMLİ DUYURU Konunun kapanmasını istemiyoruz, o yüzden tartışmayalım. Amacımız konu çok uzun olduğu için okuyamayanları bilgilendirmek.
Etiketler: @berosfa @lgS öGRENCiSiDetux @Violet S @202 @M3HM3TY @Tuğra Akın @Aurora1 @PatatoTomato @GalaxySal450 @JakerT4 @cumali_032 @NinXStation @LEFT

1686058452351.png

SINIF ARKADAŞI TARAFINDAN OLAN KANITLAR

Dosya Ekleri

• 1686058462987.png
    1686058462987.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 1.761
  • 1686059013040.png
    1686059013040.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 1.715
  • 1686059100577.png
    1686059100577.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 1.674
  • 1686059336236.png
    1686059336236.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 1.658
  • 1686059369667.png
    1686059369667.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 1.740
Son düzenleme:
Selam. Bu konuda bazılarınızın merak ettiği bazılarınızın bildiği ama bazılarınızın hala olayını bilmediği ekmekara sıram olayını özet geçeceğim. Bu konuda tartışma olmayacaktır. Sadece bilmeyenler için özet geçilecektir. Konu @EkmekArasıRam adlı arkadaşın deneme fulledim adlı konularıyla başladı. Bu arkadaş sürekli denemeleri ya fulluyor ya çok iyi yapıyordu. Bende şüphe uyanmıştı aslında ve iyi bir insan olduğuna inanmıyordum açıkçası. Zaman geldi çattı ve LGS'den birkaç gün önce bu arkadaş bir konu açtı. Amerika'ya gideceğim konulu bir konu. Bu konuda ABD'ye gideceğinden ve LGS'ye girmeyeceğinden bahsediyordu(konuyu araştırıp bulabilirsiniz).

Ama LGS günü bir de baktık ki LGS'ye girmiş ve LGS'yi fulledim diye konu açmış. Kendisiyle çelişiyordu. Bir ara bir moderatör 2022 de attığı bir mesajın ekran görüntüsünü attı. Ekran görüntüsünde "ben 2021 yılındaki LGS'nin matematiğini fulledim" yazıyordu. Kısacası bu arkadaş her yıl LGS'yi fullemeyi hobi edinmiş. Sonra kanıtlar gitgide büyümeye başladı ve bunları derledik. En son bu arkadaşın yalancı olduğu ortaya çıktı. Savunan tek bir kişi bile kalmadı.

özet: deneme fulledim adlı yalan konular açtı ve fullemediği ortaya çıktı. LGS'yi fulledim adlı konusuda aynı şekilde yalandı. Sınıf arkadaşının dediğine göre 210 aldığı deneme bile varmış.
Yani LGS'den 400 alsa bile şükretsin arkadaş. Kısacası insanların vaktini gereksiz harcamasına sebep oldu.

sonuç: kısacası her gördüğünüz şeye inanmayın arkadaşlar. Size önerim bu arkadaşın profilini troll suçundan reportlamanız. Biz yönetime gerekli şikayeti yaptık. Bu konu bilmeyenler için açılmıştır tartışma olmasını istemiyoruz. Arkadaş, insanlar duygularını sömürmüş, vakitlerini troll konularla çalmıştır. Ayrıca sınıf arkadaşından aldığımız bazı bilgiler var aşağıya bırakacağım. İyi sosyaller dilerim.

tekrar önemli duyuru konunun kapanmasını istemiyoruz, o yüzden tartışmayalım. Amacımız konu çok uzun olduğu için okuyamayanları bilgilendirmek.
Etiketler: @berosfa @lgS öGRENCiSiDetux @Violet S @202 @M3HM3TY @Tuğra Akın @Aurora1 @PatatoTomato @GalaxySal450 @JakerT4 @cumali_032 @NinXStation @LEFT

Eki Görüntüle 1809382

Abartılan bir olay bence banlanmaya veya bu kadar büyümesine gerek yokmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı