EkmekArasıRam olayının özeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konudan bağımsız ancak bu arkadaşın profil fotoğrafı neden çoğu kişide var? Olayı ne? Zamanında böyle gruplaşmalar, aslında gruplaşmalar demeyeyim de anlaşıp aynı profil fotoğrafını kullanan kullanıcıların geneli sorunlu insanlar oluyordu.

Sorunludan kastım Sosyal'de bir zamanlar huzursuzluklar mevcuttu. Şikayet konuları, mesaj kasma ve beğeni kasma gibi boş muhabbetlerde genelde bu tarz aynı profil fotoğrafı kullanan kişiler çıkıyordu.

Sen ne ile uğraşıyorsun? İnsanların kaybolan vaktinin hakkını arıyoruz en azından.
O konuda vaktini kaybeden birisi varsa onların kafasızlığıdır. Ben kendimi geliştirmeye uğraşıyorum.

Tartışmak istemiyoruz dedin ama kendin tartışmak için konu açıyorum.

Konudan bağımsız ancak bu arkadaşın profil fotoğrafı neden çoğu kişide var? Olayı ne? Zamanında böyle gruplaşmalar, aslında gruplaşmalar demeyeyim de anlaşıp aynı profil fotoğrafını kullanan kullanıcıların geneli sorunlu insanlar oluyordu.

Sorunludan kastım Sosyal'de bir zamanlar huzursuzluklar mevcuttu. Şikayet konuları, mesaj kasma ve beğeni kasma gibi boş muhabbetlerde genelde bu tarz aynı profil fotoğrafı kullanan kişiler çıkıyordu.
Bununla ilgili 3 tane konu var zaten. Onlara bakabilirsiniz.

Zevk için. O kız Dasha Taran.

Arkadaş bir de en son Amerika'ya gidiyordu :D
Konuda onada yer verdim. Komik vaka.
Hocam helal olsun ifşa iyiydi.

Hocam nereden ulaştınız berosfardin'e? Hiç bilmediğim bir chat uygulaması.
Teşekkür ederim! Ben CharmQuell :D Steamden ulaştım.
Gazoz içerken iyi gidiyor böyle konuları okumak :) Kim ifşaladıysa helal olsun vallahi.Tebrik ederim.
Teşekkürler efendim. Ben sadece üstüne gittim. İfşaları bulan ben değilim. Topladım. Son ekran görüntülerini ise sınıf arkadaşından aldık. Ayrıca @NinXStation ve @LEFT arada yardımcı oldular.

İlk bir arkadaş başlattı onda görünce güzel geliyordu sonra diğerleri de ona özenince artık bıkkınlık geldi ben de görmekten sıkıldım.

O konuda vaktini kaybeden birisi varsa onların kafasızlığıdır. Ben kendimi geliştirmeye uğraşıyorum.

Tartışmak istemiyoruz dedin ama kendin tartışmak için konu açıyorum.
Daha fazla cevap vermeyeceğim. Çocuk 5000TL kalem önerisi istiyor, denemede fulledim diyor. Saçma konular değil bunlar? Aslı yalan konular. Bilip bilmeden konuştuğunuz ne kadar belli. İyi forumlar!

Konuda onada yer verdim. Komik vaka.

Teşekkür ederim! Ben CharmQuell :D Steamden ulaştım.

Teşekkürler efendim. Ben sadece üstüne gittim. İfşaları bulan ben değilim. Topladım. Son ekran görüntülerini ise sınıf arkadaşından aldık. Ayrıca @NinXStation ve @LEFT arada yardımcı oldular.
Anladım hocam kralsınız :).

Selam. Bu konuda bazılarınızın merak ettiği bazılarınızın bildiği ama bazılarınızın hala olayını bilmediği ekmekara sıram olayını özet geçeceğim. Bu konuda tartışma olmayacaktır. Sadece bilmeyenler için özet geçilecektir. Konu @EkmekArasıRam adlı arkadaşın deneme fulledim adlı konularıyla başladı. Bu arkadaş sürekli denemeleri ya fulluyor ya çok iyi yapıyordu. Bende şüphe uyanmıştı aslında ve iyi bir insan olduğuna inanmıyordum açıkçası. Zaman geldi çattı ve LGS'den birkaç gün önce bu arkadaş bir konu açtı. Amerika'ya gideceğim konulu bir konu. Bu konuda ABD'ye gideceğinden ve LGS'ye girmeyeceğinden bahsediyordu(konuyu araştırıp bulabilirsiniz).

Ama LGS günü bir de baktık ki LGS'ye girmiş ve LGS'yi fulledim diye konu açmış. Kendisiyle çelişiyordu. Bir ara bir moderatör 2022 de attığı bir mesajın ekran görüntüsünü attı. Ekran görüntüsünde "ben 2021 yılındaki LGS'nin matematiğini fulledim" yazıyordu. Kısacası bu arkadaş her yıl LGS'yi fullemeyi hobi edinmiş. Sonra kanıtlar gitgide büyümeye başladı ve bunları derledik. En son bu arkadaşın yalancı olduğu ortaya çıktı. Savunan tek bir kişi bile kalmadı.

ÖZET: Deneme fulledim adlı yalan konular açtı ve fullemediği ortaya çıktı. LGS'yi fulledim adlı konusuda aynı şekilde yalandı. Sınıf arkadaşının dediğine göre 210 aldığı deneme bile varmış.
Yani LGS'den 400 alsa bile şükretsin arkadaş. Kısacası insanların vaktini gereksiz harcamasına sebep oldu.

SONUÇ: kısacası her gördüğünüz şeye inanmayın arkadaşlar. Size önerim bu arkadaşın profilini troll suçundan reportlamanız. Biz yönetime gerekli şikayeti yaptık. Bu konu bilmeyenler için açılmıştır tartışma olmasını istemiyoruz. Arkadaş, insanlar duygularını sömürmüş, vakitlerini troll konularla çalmıştır. Ayrıca sınıf arkadaşından aldığımız bazı bilgiler var aşağıya bırakacağım. İyi sosyaller dilerim.

TEKRAR ÖNEMLİ DUYURU Konunun kapanmasını istemiyoruz, o yüzden tartışmayalım. Amacımız konu çok uzun olduğu için okuyamayanları bilgilendirmek.
Etiketler: @berosfa @lgS öGRENCiSiDetux @Violet S @202 @M3HM3TY @Tuğra Akın @Aurora1 @PatatoTomato @GalaxySal450 @JakerT4 @cumali_032 @NinXStation @LEFT

Eki Görüntüle 1809382
SINIF ARKADAŞI TARAFINDAN OLAN KANITLAR
Peki arkadaşı olduğunu iddia eden kişinin gerçek olduğunun bir kanıtı var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı