Ekolayzer program önerisi

Estağfurullah, sorun değil. FX programındaki hazır profilleri tek tek test edeceğim, ondan sonra tekrar fikrinizi alırım. Monitör yerine hangisini seçeyim yalnız, oradaki sekmeden?
O kadar yazmışım onu yazmayı unutmuşum. Dijital çıkışı kullanmıyorsun zaten (diye düşündüm ama eğer toslink ile ses sistemine bağlandıysan ayrı. Dijital çıkış seçmen lazım). Eğer kulaklığın monitöre takılı ise monitör, bilgisayara takılı ise Realtek olanı seçeceksin o kadar. Yani nereye taktıysan kulaklığı onu seç.
Ben yıllardır, bilgisayarda kullanmıştım ilk, yıllardır kullanıyorum, Viper4Windows,
Android için ise yine Viper4Android, ancak bu rootlu olması gerektiriyor telefonun.
Yine telefon için de örnek vereyim, rootsuz ise, Poweramp Player. Ama sadece müzik çalar için geçerli bu, komple sisteme adapte değil maalesef. (komple sistem için: Wavelet)
Viper gibi kaliteli bir şey hiç bulamadım. Çok şey denedim. O yüzden öneriyorum.
Ben de şu Viper'i her yeni bilgisayar topladığımda deniyorum. Bir türlü çalıştıramadım.

Viper için bir sorun vardı, crack yapmışlardı onu çözmek için, onu indirip çalıştırıp öyle kullanmıştım. Şu an nereden indirdim hatırlamıyorum maalesef.. xda forumunda olabilir belki yazmışlardır..

Viper için bir sorun vardı, crack yapmışlardı onu çözmek için, onu indirip çalıştırıp öyle kullanmıştım. Şu an nereden indirdim hatırlamıyorum maalesef.. xda forumunda olabilir belki yazmışlardır..
Kendi sitesinde mevcut. Denedim ama yine de çalışmadı. Bende sıkıntı var herhalde 😁.

O kadar yazmışım onu yazmayı unutmuşum. Dijital çıkışı kullanmıyorsun zaten (diye düşündüm ama eğer toslink ile ses sistemine bağlandıysan ayrı. Dijital çıkış seçmen lazım). Eğer kulaklığın monitöre takılı ise monitör, bilgisayara takılı ise Realtek olanı seçeceksin o kadar. Yani nereye taktıysan kulaklığı onu seç.

Ben de şu Viper'i her yeni bilgisayar topladığımda deniyorum. Bir türlü çalıştıramadım.
Hazır profilleri seçmek için Pro üyelik istiyor, elle ayarlamak gerek bazı şeyleri hocam. Yardımcı olursan sevinirim.

Hazır profilleri seçmek için Pro üyelik istiyor, elle ayarlamak gerek bazı şeyleri hocam. Yardımcı olursan sevinirim.
Şu şekilde dene istiyorsan: Windows ses ayar tuşu (sağ alttaki) > sağ tık > ses efekti > kayıttan yürüt ağaç menüsü altında kullanmayacağın ses cihazlarını (Dijital ve Monitör) sağ tık ile devre dışı bırak. Sonra programa gir otomatik başka seçenek olmadığı için anakart Realtek'i seçecek.

Şu şekilde dene istiyorsan: Windows ses ayar tuşu (sağ alttaki) > sağ tık > ses efekti > kayıttan yürüt ağaç menüsü altında kullanmayacağın ses cihazlarını (Dijital ve Monitör) sağ tık ile devre dışı bırak. Sonra programa gir otomatik başka seçenek olmadığı için anakart Realtek'i seçecek.
Hayır, onu çözdük. General kısmındaki hazır ekolayzer ayarlarını seçemiyoruz.

Hazır ayarları ücretsiz kullanabileceğim başka bir program var mıdır?
Band equalizer olarak mı istiyorsun yoksa tone kontrol gibi Bass-Mid-Treble gibi mi?

Tone control gibi ise Voicemeeter Banana işinizi görecektir. Bu arada müzik için Stereo Repeat ayarını seçerseniz müziğe bir derinlik, güzellik katıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı