Ekonomi ne olacak?

Bu forumda küçük yaşta insanların tek derdi bilgisayar, fare, klavye alamamak oldu.

En basit örnekten bahsettiğimi algılayamıyorsun sanırım. Araban, ayakkabın hayatındaki her şey dışarıdan geliyor.

Her şey pahalı tamamda herkes yiyor içiyor.

Reis en son ne zaman lüks bir lokantada et yedin.

Bu forumda küçük yaşta insanların tek derdi bilgisayar, fare, klavye alamamak oldu.

O çocukların klavye alamayacak duruma gelmeleri sence normal mi?

Öldürmeyeni ne yapalım? Bu vatana güldüren lazım.

Arkadaş gibiler zaten güldürüyorlar sağ olsun.

Reis en son ne zaman lüks bir lokantada et yedin.

O çocukların klavye alamayacak duruma gelmeleri sence normal mi?

Hocam sorun yaşatmayacak ve uzun ömürlü klavyeler 500-600'den başlıyor. Maaş alan bir baba çocuğuna nasıl alsın bunu?

Bugün(yani dün, yeni geldim).

Babamdan biliyorum zaten bu durumu, paran varsa ekonomi iyi. Ahahah, herkes sizin gibi mi saniyorsunuz hocam? 5500 TL maaşla hangi ev döner?

Gece gece kahkaha attırdın hocam :D

Hocam sorun yaşatmayacak ve uzun ömürlü klavyeler 500-600'den başlıyor. Maaş alan bir baba çocuğuna nasıl alsın bunu?

Babamdan biliyorum zaten bu durumu, paran varsa ekonomi iyi. Ahahah, herkes sizin gibi mi saniyorsunuz hocam? 5500 TL maaşla hangi ev döner?

Gece gece kahkaha attırdın hocam :D

Vallaha hocam bizimkiler daha değişik ekonomi çok kötü diyorlar, hükümet bozdu diyorlar kime oy verceksiniz diyorum gene aynı cevap 🤣

Vallaha hocam bizimkiler daha değişik ekonomi çok kötü diyorlar, hükümet bozdu diyorlar kime oy verceksiniz diyorum gene aynı cevap 🤣

Bizimkilerden bir şey istiyorum laf yapıyorlar o ne ya o kadar pahalı diye ama sorsan oy yine aynı.
@264523 hocam sen 5 liranla çiğ köfte alamıyorsun adamlar et alıyor.

1659313397197.png

Türkiye'nin yüzde 60'ı o şekilde hocam😅

Artık değildir sanmıyorum, akıllandı millet.

Yeni konular

Geri
Yukarı