Ekonomide bu ülkenin hâli ne olacak?

Tarım bakanının abisi FETÖ'den cezaevinde. Abisi Fethullah Gülen vaazları dinlerken Bekir dışarda arkadaşlarıyla taso oynuyordu heralde :D

Bu arada FETÖ demişken. 15 Temmuz'dan sonra Adil Öksüz bizim şu an oturduğumuz apartmanın karşısındaki apartmanda 15 gün saklanmış. Tabi biz daha taşınmamıştık. Üsküdar FETÖ'nün karargah merkezi gibi bir şey :D
Gerçekten üstad o hain sizin apartmanın karşısında saklanmış? Yok artık birde ülkeden gitmemiş daha . Bu millet cahil şimdi daha iyi anladım.

Gerçekten üstad o hain sizin apartmanın karşısında saklanmış? Yok artık birde ülkeden gitmemiş daha . Bu millet cahil şimdi daha iyi anladım.
Fem Dershaneleri'nin ve Samanyolu TV'nin ana binası da Üsküdar'da olduğu için FETÖ'cüler biliyordur Üsküdar'ı. O yüzden buralarda saklanmış olması normal. Bizim oturduğumuz apartmanın karşısında saklandığını tesadüfen haber araştırırken gördüm :D

Fem Dershaneleri'nin ve Samanyolu TV'nin ana binası da Üsküdar'da olduğu için FETÖ'cüler biliyordur Üsküdar'ı. O yüzden buralarda saklanmış olması normal. Bizim oturduğumuz apartmanın karşısında saklandığını tesadüfen haber araştırırken gördüm :D

Hocam Ülke tarihinde böyle bir güç yok, 2000-2014 arası Ülkeyi yönetmişler herifler ama birileri kandırılmış, haberi olmamış. Bizim ülkemizde tarikat çok, Ülkeyi ele geçirme isteğinde olan, gizli yapılanan bir tarikat devlete sizabilirse yoğun bir şekilde bu sefer darbe girişimini gece yapıp rahatça Ülkeyi ele geçirebilirler, onlar gitti ekonomi kötüleşti harbiden, nasıl bir iş bu böyle. Allah yardımcımız olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ülke tarihinde böyle bir güç yok, 2000-2014 arası ülkeyi yönetmişler herifler ama birileri kandırılmış, haberi olmamış. Bizim ülkemizde tarikat çok, ülkeyi ele geçirme isteğinde olan, gizli yapılanan bir tarikat devlete sizabilirse yoğun bir şekilde bu sefer darbe girişimini gece yapıp rahatça ülkeyi ele geçirebilirler, onlar gitti ekonomi kötüleşti harbiden, nasıl bir iş bu böyle. Allah yardımcımız olsun.

Sanırım 2000'den daha önce oluşmuştu. (bir 20-30 yıl daha geri)

Sanırım 2000'den daha önce oluşmuştu. (bir 20-30 yıl daha geri)

80'lerden beri faaliyet göstermektedir. Etkin şekilde 2000 ve sonrası görüldü. O yüzden 2000 yılında oluşmuş zannediliyor. 80'lerin başından yetişen adamlar 2000'lerde işin önünü açtı.

80'lerden beri faaliyet göstermektedir. Etkin şekilde 2000 ve sonrası görüldü. O yüzden 2000 yılında oluşmuş zannediliyor. 80'lerin başından yetişen adamlar 2000'lerde işin önünü açtı.

Aynen öyle. Hocam 1969'da kuruldu, ben 2000'lerden sonra tamamıyla Devleti ele geçirdikleri için 2000 sonrasını baz aldım.

Halk böyle cahil olduğu sürece, siyasal islamcılar tarafından dini duyguları kullanılarak sömürüldüğü sürece hiç birşey olmayacak. "Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır" demiş Mustafa Kemal Atatürk. Bir cümle ile açıklamış milletin halini...

"Memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur."

demiş...Başka söze gerek var mı? Kusura bakmayın ama ülkenin kurucusu, kurtarıcısı M. Kemal Atatürk'ün Nutuk kitabını okumadıysanız, çevrenizdekilere okutmadıysanız ülkenin halinden şikayet etmeyin. Unutkan bir millet olduğumuz için bırak 100 yılı 1 ay önceki ihaneti unutacak seviyedeyiz...Ülkede de bu kadar siyasal islamcı, hacı, hoca olunca din gibi hassas duyguları kullanarak insanları kolaylıkla kandırabiliyorlar.

Geri
Yukarı