Ekonomi ne olacak?

Bu fırsat geçeli çok oldu biliyor musun? Ekonomiyi bu bile kurtarmaz.

Dostum sen neden arapları savunuyorsun onu anlamıyorum? Seneye beraber dönersiniz o ayrı konu fakat ne gerek var mültecilere para harcamaya? Fabrikalar ne durumda? Benim halkım sokakta çöp topluyor, Suriyeli nargile içiyor. Yemin ederim düşünemiyorum 10 yıl sonra evlendiğim zaman ne olacak?
Ukraynalılarda geldi ama sadece kadınlar geldi, erkekler savaşıyor çünkü. Suriyeliler hepten geldi o yüzden sevmiyoruz.

Önce bir 128 milyar doların ne olduğunu sorgulayalım mı? O para eminim ki mültecilerle alakalı değildi.

128 milyar dolar lafı bizden çıkmadı.

Önce bir 128 milyar doların ne olduğunu sorgulayalım mı? O para eminim ki mültecilerle alakalı değildi.
Ne mantıklı konuşuyorsun mültecilere ev yapıldı 128 MİLYAR DOLAR mültecilere 30 milyar verildi 128 MİLYAR DOLAR suriyeli çocuklar 5 yıldızlı otellerde koankladı 128 MİLYAR DOLAR

Dostum sen neden arapları savunuyorsun onu anlamıyorum? Seneye beraber dönersiniz o ayrı konu fakat ne gerek var mültecilere para harcamaya? Fabrikalar ne durumda? Benim halkım sokakta çöp topluyor, Suriyeli nargile içiyor. Yemin ederim düşünemiyorum 10 yıl sonra evlendiğim zaman ne olacak?
Ukraynalılarda geldi ama sadece kadınlar geldi, erkekler savaşıyor çünkü. Suriyeliler hepten geldi o yüzden sevmiyoruz.

128 milyar dolar lafı bizden çıkmadı.

Savaştan kaçan suriyeliler şu an her gün torpil alıp patlatıyorlar hocam burada.

Savaştan kaçan suriyeliler şu an her gün torpil alıp patlatıyorlar hocam burada.

Yemin ederim ben otobüste görünce direkt laf yapıyorum, tip tip bakıyorlar. Ben gidip ölsünler demiyorum ya şu ev yapılan paraya, harcanan paranın yarısına silah yardımı yapalım gitsin savaşsınlar ona da razıyım ya.

Yemin ederim ben otobüste görünce direkt laf yapıyorum, tip tip bakıyorlar. Ben gidip ölsünler demiyorum ya şu ev yapılan paraya, harcanan paranın yarısına silah yardımı yapalım gitsin savaşsınlar ona da razıyım ya.

Gidip ölsünler ülkeleri icin, benim niye ülkeme gelip bir halta yaramayıp malımı yiyor?

Ne mantıklı konuşuyorsun mültecilere ev yapıldı 128 milyar dolar mültecilere 30 milyar verildi 128 milyar dolar Suriyeli çocuklar 5 yıldızlı otellerde koankladı 128 milyar dolar.

128 milyar dolara 150 tane tam tamamlanmış anka park yapılabilirdi şu an kaç tane tam tamamlanmış anka park(ya da gerçekten herhangi bir işe yarayan proje) var biliyor musunuz çok değil ya alt tarafı 0 falan.

Size yemin ederim 2 hafta once annemle duraktayiz, minibus bekliyoruz. Geldi hocam minibus, bindik baktik herkes arap? 2 Turk vardi biri sofor zaten. Herkes bisey diyor random atar gibi, hicbirsey anlamiyoruz. Sinirden binmeyecektik az kalsin.

Geri
Yukarı