Ekonomi ne olacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Liberte Sergen
Bu adam efsane.

Benim kardeşim savaştan kaçan Arap değil, kurtuluş savaşında savaşan halkımız hocam. Kimse kusura bakmayın.
Kesinlikle katılıyorum.
Seviyorum fikirlerini ama geçmişi biraz problemli.
Neden ki hocam ?

Twitter'de şunu gördüm, konuyla alakası yok ama.

1659315365378.png

Ulan atan bu senin Müslüman olsa ne olur? Olmasa ne olur? Savaştan kaçmadı, savaştı. Beton yetmez atama.

Twitter'de şunu gördüm, konuyla alakası yok ama.

Eki Görüntüle 1470549

Ulan atan bu senin Müslüman olsa ne olur? Olmasa ne olur? Savaştan kaçmadı, savaştı. Beton yetmez atama.

Hocam tam şeriat destekleyen bir arkadaşım var her gün tartışıyorum fikirler uyuşmasada kendi fikirlerimi zenginleştirmek için, her gün 1 posta Atatürk'ün cehennemde yanması için dua+kadir Mısıroğlu nasihatları dinleyip tabii deyip çıkıyorum bu arada arkadaş zeki bir arkadaş o yüzden dinliyorum ayrıca oda AKP desteklemiyor.

Geçmişi hakkında makaleler okumuş biri olarak söylüyorum spekülasyon olabilir mi acaba bu şey?

Sanmıyorum ama 2018'de muharrem ince içinde aynı şeyler yapılmıştı.

Hocam tam şeriat destekleyen bir arkadaşım var her gün tartışıyorum fikirler uyuşmasada kendi fikirlerimi zenginleştirmek için, her gün 1 posta Atatürk'ün cehennemde yanması için dua+kadir Mısıroğlu nasihatları dinleyip tabii deyip çıkıyorum bu arada arkadaş zeki bir arkadaş o yüzden dinliyorum ayrıca oda AKP desteklemiyor.

Dincilerden Atatürk'ü sevmeyenler var ama bu AKP destekleme zorunluluğu getirmiyor o konuda aydınlanması güzel bir şey.

Geçmişi hakkında makaleler okumuş biri olarak söylüyorum spekülasyon olabilir mi acaba bu şey?

Ailesiyle alakalı diye biliyorum fakat emin değilim. Hocam peki cem uzan ile özdağın bir birleşme (ittifak tarzi) mümkün mü? Cem uzanda bizi Avrupa'ya kukla yapmaz inşallah.

Hocam aslında size bir şeyler anlatabilirdim veya arkadasiniza ama burada sinirliyiz maalesef :D

Ailesiyle alakalı diye biliyorum fakat emin değilim. Hocam peki cem uzan ile özdağın bir birleşme (ittifak tarzi) mümkün mü?

Hocam aslında size bir şeyler anlatabilirdim veya arkadasiniza ama burada sinirliyiz maalesef :D

Ben arkadaşı çok ciddiye almıyorum fakat 8 yaşından beri arkadaşım olunca artık bazı insanların düşünce yapılarını göz ardı etmek gerekiyor maalesef.

Ben arkadaşı çok ciddiye almıyorum fakat 8 yaşından beri arkadaşım olunca artık bazı insanların düşünce yapılarını göz ardı etmek gerekiyor maalesef.

Dini ve siyasi görüşleriniz için birbirinizi kirmayin hocam.

Hocam peki cem uzan ile özdağın bir birleşme (ittifak tarzi) mümkün mü?

Aslında cem uzan, özdağ, muharrem ince birleşecek mi falan diye fazlasıyla popüler olmuştu bir ara. Ancak hiçbiri bu konu hakkında bir şey söylemedi. Üçü de fena değil ama umarım olur bu ittifak. Cem Uzan kendini bitirecek gibi de hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı