Ekonomimiz neden kötüye gidiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam diğerleri haklı fakat bana göstersene kim kime nerede 300 dolar veriyor ? En yakın arkadaşım suriyeli ve birçok tanıdığım suriyeliyi de tanıyorum.
"Suriyeli kardeşlerimize 35 milyar dolar kaynak aktardık"
Kaynak Yeniçağ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyeliler için harcanan parayı açıkladı

Yalanların havada uçuştuğu şeffaf olmayan bir yönetim düzeninde sadece açıklanan veriler bile göz korkutucu. İşsizlilk oranları, geçmediğimiz köprülere ödediğimiz paralar vs.

"Suriyeli kardeşlerimize 35 milyar dolar kaynak aktardık"
Kaynak Yeniçağ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyeliler için harcanan parayı açıkladı

Yalanların havada uçuştuğu şeffaf olmayan bir yönetim düzeninde sadece açıklanan veriler bile göz korkutucu. İşsizlilk oranları, geçmediğimiz köprülere ödediğimiz paralar vs.
Bunu gazetelerde veya sosyal medyadan bakmak yerine sokaktaki bir Suriyeliye sorsana?

Bunu gazetelerde veya sosyal medyadan bakmak yerine sokaktaki bir Suriyeliye sorsana?
Resmi rakamlarla 4 Milyon Suriyeli, yanlı yansız tüm medyada takip ediliyor. Gerçekler, sizin 1 suriyeli arkadaşınızla erozyona uğrayacak hafiflikte değil.

Amerika seni sevmezse daha da kötüye gider ekonomi onların elinde, adamlar param parça krizle protestolarla uğraşıyor doların tüm dünya genelinde değer kaybetmesi gerekiyorken bir bakmışsın daha da yükseliyor onlar ne isterse öyle olur kusura bakma da koltukta kim olursa olsun Amerika yalakalığı yapmadıktan sonra, demirbaşların istediği gibi hareket etmedikçe gözlerine batmaya devam ettikçe, onların istediği para servet istediği para kağıt parçası olur.

Resmi rakamlarla 4 Milyon Suriyeli, yanlı yansız tüm medyada takip ediliyor. Gerçekler, sizin 1 suriyeli arkadaşınızla erozyona uğrayacak hafiflikte değil.
Peki Dostum. Dediğin gibi olsun. Nasıl olsa elini sallayarak 300 dolar alınıyor değil mi :)

Peki Dostum. Dediğin gibi olsun. Nasıl olsa elini sallayarak 300 dolar alınıyor değil mi :)
Hayır, senin dediğin gibi olsun. Suriyeliler 300$ almıyor olsun. Ama Cumhurbaşkanın açıkladığı 35 Milyar Dolar rakamında hemfikir olalım. İlk bahsettiğim konu ekonomiyi kötüye götüren harcamalarımızdı zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı