Ekran aniden siyah oluyor ve acik olan uygulamalar kapanip aciliyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600, ASUS Dual GeForce RTX 3060 TI 8GB 256 Bit, Corsair Vengeance RGB Pro 8GB 3200MHz x2, Gigabyte B450M S2H V2, Gigabyte GP-P750GM 750W, Corsair 4000D Airflow ATX Case
Meslek
Game Developer
Arkadaşlar herkese selam. 3 gundur bilgisayarimda tuhaf seyler oluyor;
  • Ekran zaman zaman kendiliginden kapaniyor. Boyle oldugu zaman bazen bilgisayar ya reset atiyor ya da arka planda calismaya devam ediyor.
  • Google veya Steam gibi uygulamalar acikken bazen kendiliginden uygulamayi kapatip tekrar aciyor sanki F5 atiyormus gibi.
Ekran karti driver guncellemesi yapmistim ama onu yapali 1 hafta olacak. Onun haricinde bir baska bir şey yapmadim. Bunun sebebini nasıl bulabilirim? Oneriniz nedir? Yoksa toplayip bilgisayarciya goturecegim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birader iyi misin aw virüs taraması yap Avast software veya antılockdan eger bir şey cıkmazsa sana 2 CMD sistem kodu vereceğim bir de onu denersin ama ilk önce anti virüs taraması yap

Birader iyi misin aw virüs taraması yap Avast software veya antılockdan eger bir şey cıkmazsa sana 2 CMD sistem kodu vereceğim bir de onu denersin ama ilk önce anti virüs taraması yap
Hocam Avast uzerinden tarama yaptim fakat bir sey yakalamadi.

Halledebildin mi?
Eger olmadıysa dedıgım kodları vereceğim onları CMD üzerinde uygula yine bir sonuç alamazsan yetkili birine gitmekden baska secenegın yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı