Çözüldü Ekran arada siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

koray kolcu

Centipat
Daha fazla  
RAM
4+4 gb ddr3 1600 mhz
SSD veya HDD modeli
HIKVISION 120GB
Ekran kartı
rx 470 4 gb
Anakart
turbox h61
İşlemci
i7-3770
Bu sorun ekran kartımı almadan önce de vardı sonra da olmaya devam etti bunun çözümünü bilen var mı?

1692345749389.png

Böyle oluyor bir 3 saniye sonra normale dönüyor genelde video izlerken veya oyun oynarken oluyor.

Bu sorun ekran kartımı almadan önce de vardı sonra da olmaya devam etti bunun çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 1907293

Böyle oluyor bir 3 saniye sonra normale dönüyor genelde video izlerken veya oyun oynarken oluyor.

Berbat bir anakartın var. Turbox :D. SSD de kötü. İşlemcin ve ekran kartın da güzel. RAM'ler inşallah Turbox değildir :D. Neyse sorununa bakalım:

DDU ile driver silip yeniden yükleyin.
Kablo bağlantısını kontrol edin.
Malwarebytes ile tarama yapın. (bazı virüsler böyle sorunlar yaşatabiliyor.)

Bunları bir deneyin.

Berbat bir anakartın var. Turbox :D. SSD de kötü. İşlemcin ve ekran kartın da güzel. RAM'ler inşallah Turbox değildir :D. Neyse sorununa bakalım:

DDU ile driver silip yeniden yükleyin.
Kablo bağlantısını kontrol edin.
Malwarebytes ile tarama yapın. (bazı virüsler böyle sorunlar yaşatabiliyor.)

Bunları bir deneyin.

Denedim driveri sildim yükledim değişmedi 3 4 kere format attım değişmedi RAM'ler Turbox değil az önce baktım zaten PC de anakart dışında her şey değiştirildi benim şu an şüphelendiğim DVI'dan VGA'ya dönüştüren kablo çünkü arada ekran kayıyor oyun oynarken ekranın köşesinden gölgeler oluşuyor vs. FurMark testi falanda yaptım ekran kartında bir problem yok. kabloyu PC'yi aldığım yere gidip yenisi ile değiştireceğim.

Geri
Yukarı