Ekran boyutu küçük telefon önerisi

Bütçe
2500-5500

Ozzie.TMP

Centipat
Daha fazla  
Samsung A5 (2017) telefonunu kullanmaktayım. Açıkçası telefonumdan aşırı memnunum fakat artık kamerada donma bazı uygulamalarda donma yaşıyorum. Ekran boyutu 5.2 inç olan telefonumun aynı ekran boyutlarında daha iyi işlemcili ve daha iyi ön kamerası olan telefon önerilerinizi alabilir miyim? Marka fark etmeksizin. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

0 olarak SE 2 var, batarya olarak yetersiz gelebilir ama Batarya testlerine bakın derim. 2.El İphone 8 bakılabilir bence ama SE 2 en mantıklısı olur.

Samsung A5 (2017) telefonunu kullanmaktayım. Açıkçası telefonumdan aşırı memnunum fakat artık kamerada donma bazı uygulamalarda donma yaşıyorum. Ekran boyutu 5.2 inç olan telefonumun aynı ekran boyutlarında daha iyi işlemcili ve daha iyi ön kamerası olan telefon önerilerinizi alabilir miyim? Marka fark etmeksizin. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

iPhone X-XS veya iPhone 8 falan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iPhone 8 ne şaka mı yapıyorsunuz X desen eski bir model en mantıklısı SE 2. nesil.

iPhone X eski bir cihaz? Hocam güldürmeyin beni iPhone X bile şu anda eski hızında olan bir cihaz, ve büyük ihtimalle 2029'a kadar hatta daha uzun bir süre güncelleme alabilecek bir cihaz, hem adam 2500-5500 TL arasında bir cihaz önerisi demiş nabim adama iPhone 13 Pro Max XX large Ultra megamı önerim, şu eskimeyen cihazlara bile eski, alınmaz diyenlere sinir oluyorum ya.

Yenilenmiş S10E, 8-8plus ve SE2 bakabilirsiniz. Sıfır o fiyatlara küçük telefon çok zor ama şöyle bir şey de var telefonaların ekranı büyük de olsa ekran-kasa oranları daha iyi olduğu için yeni nesil 6inch bir telefon aşağı-yukarı sizin telefon kadardır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı