Küçük boyutlu telefon önerisi

iPhone SE serisi varken bu pek doğru olmuyor sanki. SE de iyi bir tercih olabilir.

iPhone SE'nin çağ dışı batarya performansı ve çağ dışı ekran kasa oranı ile bu dediğim gayet de doğru oluyor. iPhone SE tasarımı itibari ile işlemci performansını kullanmanıza asla olanak tanımayan bir telefon. iPhone SE ailesinin tercih sebebi olması için fiyat konusunda tıpkı bir S20 FE ya da POCO X3 Pro gibi rakipleri karşısında muazzam rekabetçi davranarak eksiklerinin göz ardı edilebilir olması gerekir.

iPhone SE'nin çağ dışı batarya performansı ve çağ dışı ekran kasa oranı ile bu dediğim gayet de doğru oluyor. iPhone SE tasarımı itibari ile işlemci performansını kullanmanıza asla olanak tanımayan bir telefon. iPhone SE ailesinin tercih sebebi olması için fiyat konusunda tıpkı bir S20 FE ya da POCO X3 Pro gibi rakipleri karşısında muazzam rekabetçi davranarak eksiklerinin göz ardı edilebilir olması gerekir.

Şahsen o tasarımı seviyorum. 6 yıl iPhone 5 kullanmış ve bir 6 yıldır da 8 Plus kullanan biri olarak benim hoşuma gidiyor. Full ekran büyük telefonları kullanamıyorum. Örneğin iPhone 13 yerine SE 2022 bana daha çok hitap ediyor. Android telefon kullanmayı de sevmeyen biri olarak, kişinin zevkine kalmış diyorum. Biz önerimizi yaparız alacak olan düşünür.

Geri
Yukarı