Ekran çözünürlüğü yok oldu

furkancetinkol

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monitörüm 1600x900 destekli bir monitör, bugün oyun oynarken bir anda ekran karardı ve monitörümün doğal çözünürlüğü kayboldu yerine fotoğraftaki çözünürlükler geldi, bir kere daha böyle olmuştu ekran kartı Driver'ını yeniden yükleyince düzelmişti. Ama bu sefer düzelmedi şu an 1600x900 çözünürlüğü yok oldu ve seçemiyorum ne yapmam gerekiyor? Bu arada hdmi-vga dönüştürücüsü ile kullanıyorum ekranımı.

1610730758197.png

Bilgisayarınızda ctrl+alt+del tuşlarına basın ve oradan yeniden başlat tuşuna basınız. Yeniden başlata bastığınızda Shift tuşuna basılı tutun açılan kısımda sorun giderden işinizi halledebilirsiniz.
Olmaz ise ekran kartı driver'ınızı güncelleyin.

Bende de netin çizgi oldu çok kötü.

Anlayamadım?
Bilgisayarınızda ctrl+alt+del tuşlarına basın ve oradan yeniden başlat tuşuna basınız. Yeniden başlata bastığınızda Shift tuşuna basılı tutun açılan kısımda sorun giderden işinizi halledebilirsiniz.
Olmaz ise ekran kartı driver'ınızı güncelleyin.

Dediğinizin şeyi biraz daha açar mısınız? Olmuyor.

Anlayamadım?

Dediğinizin şeyi biraz daha açar mısınız? Olmuyor.

Şimdi klavyeden şu tuşlara aynı anda bas "ctrl+alt+del" tuşlarına. Sonra sağ alttan yeniden başlat butonuna basmakla birlikte Shift tuşuna basılı tutun bırakmayın bir ekran açılacak. Oradan sorun çözme kategorisine girin işiniz halledilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı