Epic Games Ekran görüntüsü olmama saçmalığı

yigitcubukcu37

Centipat
Daha fazla  
Halen Epic Games Launcher'ı Steam ile karşılaştıranlar var. GTA 5 oynarken rüzgar türbinlerinin oradan geçerken ekran görüntüsü almak istiyorum ama dünyanın en mükemmel dijital oyun servisi Epic Games Launcher bunu eklememiş. Yıl 2023, 4-5 ay sonra 2024 yılına gireceğiz ve teknoloji bu kadar gelişirken bu özelliğin olmaması saçma. Windows tuşu+Prt Sc tuşu da sadece masaüstünün görüntüsünü alıyor.
Konudan bağımsız olarak; Epic Games Launcher'ın arayüzü de insanı bunaltan cinsten. Oyunun kapakları kocaman çizilip siyah veya beyaz arka planda gözümüze gözümüze sokuluyor. Bazen Steam'e sadece mağazaya göz gezdirmek için bile giriyorum. Umarım ileri tarihte Epic Games Launcher'ı komple yenileyip gerçek bir dijital oyun servisine dönüştürürler.

Epic Games çoğu yönden eksik. Bayağıdır oyun veriyorlar ve oyuncular kat kat arttı. Şu arayüze, özelliklere bir el atın kardeşim. Çok mu zor.

ShareX indirin. Her şeyin ekran goruntusunu hızlıca alıyorsunuz. Otomatik olarak imgura yükleyip size link oluşturuyor. Ben aktif olarak ShareX kullanıyorum her şeyde.

Halen Epic Games Launcher'ı Steam ile karşılaştıranlar var. GTA 5 oynarken rüzgar türbinlerinin oradan geçerken ekran görüntüsü almak istiyorum ama dünyanın en mükemmel dijital oyun servisi Epic Games Launcher bunu eklememiş. Yıl 2023, 4-5 ay sonra 2024 yılına gireceğiz ve teknoloji bu kadar gelişirken bu özelliğin olmaması saçma. Windows tuşu+prt sc tuşu da sadece masaüstünün görüntüsünü alıyor.
Konudan bağımsız olarak; Epic Games Launcher'ın arayüzü de insanı bunaltan cinsten. Oyunun kapakları kocaman çizilip siyah veya beyaz arka planda gözümüze gözümüze sokuluyor. Bazen Steam'e sadece mağazaya göz gezdirmek için bile giriyorum. Umarım ileri tarihte Epic Games Launcher'ı komple yenileyip gerçek bir dijital oyun servisine dönüştürürler.

Windows+Shift+S tuşuna bas ekran kendi kırptığın bölümü SS alırsın eğer oyun Alt Tab'a düşüyorsan ekran modunu değiştirmeyi deneyebilirsin.

-Oyunu pencereli tam ekrana alirsan Win+prts kombinasyonuyla ekran görüntüsü alabilirsin.
-Win+g tusuyla Game bardan ekran görüntüsü alabilirsin.
-NVIDIA kullaniyorsan Alt+F1 le ekran görüntüsü alabilirsin.

Şu an sana 3 farkli sekilde ekran görüntüsü alma yöntemi söyledim.

Geri
Yukarı