Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Bu bir nevi Windows 7'den 10'a geçmek gibi oldu. Mis gibi Windows 10 dururken neden sürekli işletim sistemi çıkarırsın ki. Ben olsaydım "Windows 10'u son işletim sistemi yapar, Windows 8.1'e de destek sağlamaya devam ederdim PC'si eski olanlar için"

Öyle olması gerekir zaten arada 10XL çıkarabilirler ama bence 22-24'e kadar bir şey gelmemeliydi.

Evet sürekli yeni pc hatta windows 10 u kilitlerlerse şaşırmam yeni pc aldırmak

Evet sürekli yeni pc hatta windows 10 u kilitlerlerse şaşırmam yeni pc aldırmak için.
Böyle birşey yaparlarsa kendileri kaybeder şahsen oyun için alıyorsam almayı bırakır gider konsol alırım, eğlence için büyük ekranlı bir tablet alırım ve iş için alacaksam macbook falan alırım sonuçta bir farkı kalmayacak. (İstisnalar hariç) Yada Linux kullanırım Bili Bili amcayı seviyorken nefretim olur.

Gerçekten bunu yapabilirler mi? PC desteklemiyor ise ne yapacağız?
Yaparlar, bal gibide yaparlar. Yeni sistem aldıracak sana işte. Kapitalizm. Çoğu kişide anlamadığı için alacak. Bi update her şeyi halleder.

Hocam 7'de özellik yok ama ondan özellik kotasını aştı 7 artık özellik gelemez 8.1'de hala özellik gelebilir.
Yo ben driverleri kurdum W10 dan stabil çalışıyor.

Yaparlar, bal gibide yaparlar. Yeni sistem aldıracak sana işte. Kapitalizm. Çoğu kişide anlamadığı için alacak. Bir Update her şeyi halleder.

Yo ben sürücüleri kurdum Windows 10'dan stabil çalışıyor.

Özellik başka stabillik başka hocam. Özellik dediğimiz Windows'a özellik gelmesi. Daha ekran alıntısı aracını kısa yoldan kullanma bile yok. Anca mecburiyetten kullanırsın benim gibi. Hiç özellik yok işlevsel olan. Bazıları var ama bazıları da yok.

Özellik başka stabillik başka hocam. Özellik dediğimiz Windows'a özellik gelmesi. Daha ekran alıntısı aracını kısa yoldan kullanma bile yok. Anca mecburiyetten kullanırsın benim gibi. Hiç özellik yok işlevsel olan. Bazıları var ama bazıları da yok.
Dostum onu 1 mb lik bir c# programıyla kısayola atarsın emin ol.

Yaparlar, bal gibide yaparlar. Yeni sistem aldıracak sana işte. Kapitalizm. Çoğu kişide anlamadığı için alacak. Bir Update her şeyi halleder.

Yo ben sürücüleri kurdum Windows 10'dan stabil çalışıyor.

Zaten masaüstü PC var o konuda iyi ama sistem almak para ister. Şayet böyle bir şey olursa gerçekten Windows 7'yi kullanırdım.

Geri
Yukarı