Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Hocam ama kısayolu açmak uzun sürüyor 8.1 sonrasında Win+Shift+s basıyorsun otomatik ekran alıntısı aracı açılıyor.
Yapar atarım o 1mblik programı. Klavye kısayoluna atanır, başlangıçta açılan programlara atarsın olur biter.

Zaten masaüstü PC var o konuda iyi ama sistem almak para ister. Şayet böyle bir şey olursa gerçekten Windows 7'yi kullanırdım.
Ben o olmadan geçeceğim Laptopu geçirdim sıra bunda Masaüstünde.

Hocam ayrıca arama kutusunda Word ikonun yanında Next Valley Prototype Design yazıyor.Windows 12'nin kod adının Next Valley olacağı söyleniyor.Tasarım olarak Windows 11'e fazla benziyor.Umarım W11'den daha stabil olur.Ayrıca artık şu NT çekirdeğini güncellesinler artık.Windows Vista'dan kalma arayüze sahip uygulamarı kullanmaktan(Disk Yönetimi gibi sistem uygulamaları) ve Vista'dan kalma kurulum arayüzünden bıktım.

Hocam ayrıca arama kutusunda Word ikonun yanında Next Valley Prototype Design yazıyor.Windows 12'nin kod adının Next Valley olacağı söyleniyor.Tasarım olarak Windows 11'e fazla benziyor.Umarım W11'den daha stabil olur.Ayrıca artık şu NT çekirdeğini güncellesinler artık.Windows Vista'dan kalma arayüze sahip uygulamarı kullanmaktan(Disk Yönetimi gibi sistem uygulamaları) ve Vista'dan kalma kurulum arayüzünden bıktım.
Vista ve 7 candır ama kernel gerçekten eskidi anca Makyaj yapıyor Microsoft.

Yapar atarım o 1MB'lik programı. Klavye kısayoluna atanır, başlangıçta açılan programlara atarsın olur biter.

Ben o olmadan geçeceğim Laptopu geçirdim sıra bunda Masaüstünde.

Windows 10'u kilitlemeleri isabet olur. PC'si desteklemeyenler zaten Windows 8.1 veya direkt Windows 7 kurar. 🙂

Ayrıyeten o sistem uygulamaları o kadar stabilki ben hala denetim masası kullanıyorum.

Windows 10'u kilitlemeleri isabet olur. PC'si desteklemeyenler zaten Windows 8.1 veya direkt Windows 7 kurar. 🙂
8.1 çekmeye gerek yok driver kurmadan anlayanlar driver kursun yeterli. W7 çok güzel oluyor. ESU patch de yakışır tabii.

He ESU patch yoluyla W7 de kilitlerse işimiz yaş demektir.

Ayrıyeten o sistem uygulamaları o kadar stabilki ben hala denetim masası kullanıyorum.
Hocam mevzu stabilite değil. Stabiller o konuda haklısınız ama arayüz kötü.Arayüzü yenilemeleri lazım.Mesela Windows 11'e bakıyorsun Mica tasarımı güzel duruyor.Sonra Disk Yönetimi'ne giriyorsun 2008'e hoş geldin.

Hiç umrumda değil WinLoader+ ESU patch+ Driverler+ Firefox+ Office 2010 Yaşasın Mutluluk.

Hocam mevzu stabilite değil. Stabiller o konuda haklısınız ama arayüz kötü.Arayüzü yenilemeleri lazım.Mesela Windows 11'e bakıyorsun Mica tasarımı güzel duruyor.Sonra Disk Yönetimi'ne giriyorsun 2008'e hoş geldin.
Micra arayüzünü hiç sevmedim W11 le gelen. Metro bile daha iyi W11 çok yavan olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı