Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Hocam aslında en başından beri sızdıran Microsoft çalışanı GitHub'da.

En başından beri sızdıran Windows Central çalışanları Zac Bowden başta olmak üzere. Windows Central ekibi Microsoft'da çalışıyor. Ancak ne görevi yapıyorlar bilmiyorum.

Bence zaten bir yerde patalayacak bu yeni nesil teknolojiler her şey internet üzerindeki sunuculardan yürüyor böyle olmaz işlemcim bile internete giriyor. Ben bağımsız kullanammamı pcmi. Herşey sunucularmı yönetecek. Rust diline geçilecek deniliyor zaten Rust facia olacak.

@Soft Donanım Windows 12 bence buna benzeyecek. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence de böyle bir şey olabilir. Olabildiğince MacOS'a benzetmeye çalışacaklar ve bence iyi de olur abartılmadığı sürece.

Windows 11 23H2 çıksa adam olacak ama Microsoft 12 istiyor. Umarım eski zamanlardaki sisteme dönmüşlerdir her sene yeni Windows sistemine.

@Soft Donanım Windows 12 bence buna benzeyecek. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları hep PowerPoint ile yapıyorlar. Sonrada algı oluşturmaya çalışıyorlar.

Keşke 11'i bitirmese Microsoft çok sevmiştim.

Bence de böyle bir şey olabilir olabildiğince MacOS'a benzetmeye çalışacaklar ve bence iyi de olur abartılmadığı sürece.

Bizim korkulu rüyamız olacak. Microsoft zorunluluk koyarsa anlayın ki "Yeni PC aldırma" çabası içinde. Nasıl olsa onlar parayı kazanıyor rahatlarına bakıyorlar. Kullanıcılar onlar için önemli değil ki. Windows 11'de de öyle yaptı ama biz mecbur Windows 10'dan devam edeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı