Ekran karıncalanıyor

SlmBnÇağatay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunu son zamanlarda çok fazla yaşamaya başladım. HDMI kablo ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bunun bir çözümü varsa bilen biri yardımcı olabilir mi?

sıkılmak.jpeg

yani ne yapmam gerek
Tavsiyem yeni kart almanız. Ama tamir ettirecekseniz yapılacak işlem Reballing. 250 ila 400 arasında bir fiyat aralığı var , yine gidin gösterin reballing derlerse yaptırmayın çünkü yine olacak aynı şey verdiğiniz para boşa gidecek. Kartınız nedir ona göre değer veya değmez diyebilirim.

Tavsiyem yeni kart almanız. Ama tamir ettirecekseniz yapılacak işlem reballing. 250 ila 400 arasında bir fiyat aralığı var, yine gidin gösterin reballing derlerse yaptırmayın çünkü yine olacak aynı şey verdiğiniz para boşa gidecek.

Anladım yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Yalnız sadece karıncalanma değil yeşil mavi gri ekranda veriyor.

3 ay oluyor alalı mümkün mü böyle bir şey?
Garantili mi? Garantili ise direkt yenisini göndermek zorundalar. 2. el ise zaten adamda arıza vermiştir elinden çıkarmak için size satmış olabilir. Bu yüzden ikinci el ekran kartı hiçbir zaman tavsiye etmiyorum. Bir işlemci veya Ram gibi değiller. Arıza oranı çok yüksek.

Garantili mi? Garantili ise direkt yenisini göndermek zorundalar. 2. el ise zaten adamda arıza vermiştir elinden çıkarmak için size satmış olabilir. Bu yüzden ikinci el ekran kartı hiçbir zaman tavsiye etmiyorum. Bir işlemci veya Ram gibi değiller. Arıza oranı çok yüksek.
peki aldığım yeri arayıp ne hatası aldığımı söylemem gerek yani ne demeliyim onlara ki göndereyim

Yeni konular

Geri
Yukarı