Ekran kartı alırken neye dikkat etmeliyim?

xOĞUZHANx

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yukardada bahsettiğim gibi ekran kartı alırken neye dikkat etmeliyim ? Özellikle oyunlarda fps oranı yüksek olsun diye gta 5 çıkınca ful grafikte 50 fps yi rahat görsün. :)

Bilgisayarım Bu:
favicons
VESTEL PC ONYX PRO I7377-ZF1T-111-W8 Modelleri ve Fiyatları | Vestel

Bu pc için en iyi ekran kartı sizce hangisidir? Bitiydi Watıydı falandı filandı. Hem ekonomik hemde uzun ömürlü. GTA 5 de ful grafikte 50 fps yi rahat görsün. O şekil bir ekran kartı önerir misiniz ? :sinsi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Mimarisine ve güncelliğine dikkat edilmelidir. Bit ve çekirdek hızı gibi değerlere önem verilmesi gerekmezdir.

Ayrıca bütçeniz ne kadar ?

Konuyu açan benim. 600 tl bütçem var. 29 ekime kadar türkçe karakter kullanmadığım için ban yedim. 1 dk oldu kayıt olalı :D

Outlast teklifini düşüneceğim teşekkürler :) Bu arada gta 5'i kaç fps açar en az full grafikte?

Gta 5 daha çıkmadı kesin bilgi veremem ama Gta 4 gibi optimizasyon sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum.
En kötü highte 30 fps üzeri oynarsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı