Ekran kartı aniden gitti

Orhan94TR

Centipat
Sabah çalışan ekran kartım çalışmaz oldu. Bilgisayardan anlamıyorum. Görüntü bağdaştırıcıların da gizli aygıtları göster seçeneğine tıkladığım da bunlar çıkıyor. Görev yöneticisinde de GPU yok ve Radeon açılmıyor.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki rehbere uygun şekilde ekran kartının sürücülerini silip. Senin ekran kartına uygun olan sürücüleri kendin yükler misin?

Buradaki rehbere uygun şekilde ekran kartının sürücülerini silip. Senin ekran kartına uygun olan sürücüleri kendin yükler misin?
Hemen deniyorum
- AREZ-PH-RX550-2G ekran kartı bu
- Buradan indirdim = AREZ-PH-RX550-2G Sürücüler & Araçlar | Ekran Kartı | ASUS Türkiye

- Resimde ki hatayı veriyor.
Tw versem bakabilir misin Kadir
Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı yazıyor aygıt yöneticisin de , Driver da kurulmuyor.
Arkadaşlar düzelttim ama 4-5 farklı driver denedim oldu ama bu sefer de intel R hd graphics gitti hemen bir geri yükleme zamanı oluşturdum ne olur ne olmaz diye sadece ekran kartı ismi yazıyor acaba sorun olur mu ?

Dosya Ekleri

• Adsızdsdsd.png
    Adsızdsdsd.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 36
  • Adsız.png
    Adsız.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı