Ekran kartı belleğini kullanmıyor

CentMeister

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ekran kartını güncellerken mavi ekran hatası aldım nedenini çok araştırdım fakat çözemedim DDU kurup güvenlü modda kaldırıp kurdum aynı şekilde bana mısın demedi. Ekran kartım oyun içindeyken MHz değerleri artmıyor sürekli 300 de sabit duruyor bu da bana FPS kaybı yaşatıyor. Valorant'ta 230 FPS alan cihazım şu an 15-20 FPS falan alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-07 093513.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 093513.png
    61,1 KB · Görüntüleme: 28
Şarjda kullandığınıza emin olun, güç planı yüksek performansta olacak, bir de attığım rehberden NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yapın.

Merhabalar geri döüşünüz için teşekkür ederim. Atmış olduğunuz linkten dediğiniz tüm ayarları uyguladım fakat hala aynı durumda bilgisayarım . Başka bir öneriniz var mıdır acaba ve sunuda eklemek isterim ekran kartının driverlerını kurarken mavi ekran alıyorum.

Merhaba geri döüşünüz için teşekkür ederim. Atmış olduğunuz linkten dediğiniz tüm ayarları uyguladım fakat hala aynı durumda bilgisayarım. Başka bir öneriniz var mıdır acaba ve şunu da eklemek isterim ekran kartının sürücülerini kurarken mavi ekran alıyorum.

DDU ile tekrar kaldırmayı dene sürücüyü de GeForce Experience'tan indir.

Geri
Yukarı