Çözüldü Ekran kartı BIOS ve işletim sistemi kurulum ekranını göstermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkangök70080

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i3 10105f 4gb ram amd radeon hd 6500 ekran kartı 237gb ssd
Ekran kartım BIOS'u göstermiyor işletim sistemi kurulum ekranına girmiyor, BIOS ve kurulum ekranında sinyal vermiyor. Sadece ekran kartını söküp anakarta bağlarsam görüntü alabiliyorum ama ekran kartsız görüntü alamam. İşlemcimde grafik birimi yok. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım BIOS'u göstermiyor işletim sistemi kurulum ekranına girmiyor, BIOS ve kurulum ekranında sinyal vermiyor. Sadece ekran kartını söküp anakarta bağlarsam görüntü alabiliyorum ama ekran kartsız görüntü alamam. İşlemcimde grafik birimi yok. Ne yapmam lazım?

Nasıl yani anakarta takınca görüntü alabiliyorum ama işlemcimde grafik birimi yok?

Ekran kartın nedir anakartın nedir?

Benim eski ekran kartı aynı şeyi yapıyor HDMI'den görüntü vermiyor BIOS'ta falan ama VGA da sorunsuz. Eğer eski bir kartsa ve VGA takabileceğin televizyon monitör varsa bir onlarda dene

Son düzenleyen: Moderatör:
1712487487269.png

Sistemini vermezsen nasıl yardım edelim be?

Nasıl yani anakarta takınca görüntü alabiliyorum ama işlemcimde grafik birimi yok?

Benim eski ekran kartı aynı şeyi yapıyor HDMI'den görüntü vermiyor BIOS'ta falan ama VGA da sorunsuz. Eğer eski bir kartsa ve VGA takabileceğin televizyon monitör varsa bir onlarda dene
eski işlemcimde anakarta takınca görüntü alabiliyordum eski işlemcimde vardı grafik birimi

Hangi kabloyla bağlı
HDMI

Benim eski ekran kartı aynı şeyi yapıyor HDMI'den görüntü vermiyor BIOS'ta falan ama VGA da sorunsuz. Eğer eski bir kartsa ve VGA takabileceğin televizyon monitör varsa bir onlarda dene.

Anakartım Lenovo'nun anakartıydı ama modelini bilmiyorum :(

VGA ile deneme şansın var mı? HDMI ile vermemesi normal eski kart diye.

Dönüştürücüm var onunla olur mu?

Açıldıktan sonra verir ama goruntugörüntü.

Dene istersen.

Kart çalışıyor eminsin değil mi?

Evet evet şu an ekran kartından görüntü alıyorum.

Açıldıktan sonra verir ama goruntu.

Dene istersen.

Kart çalışıyor eminsin değil mi?

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır hayat enerjimi sömüren bir sorunu çözdüğün için sana gerçekten çok teşekkür ederim! :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı