Ekran Kartı Bit Değeri ?

smtbcr

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım benden uygun bir ekran kartı istemişti ve bende internette araştırma yapıyordum. Birde ne göreyim 869 bit. Nvidia'nın GTX 2## serisi 17## mb ekran kartı. Kareli yerleri hatırlamıyorum. Linkini aşağıda vereceğim. Sizce bu değer gerçek midir? Bunu önersem işine yarar mı?

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım aşağıya baksana ya. Biz bilmiyor muyuz link koymasını? :D

- - - Güncellendi - - -

Ya bu linkte var bir şey o zaman siz GTX 295 v2 yazın internete. Sahibinden.com'da çıkar.

Sahibinden.com'a üyeyim istersen ilanı verene güzel bir okkalı küfür yazabilirim. :ajan:

Önce bir ekran kartının üstüne bak. Bende ilk gördüğümde inanamadım. Yoksa yanılıyor muyum? Ayrıca küfür taraftarı değilim. Ankara'da oturuyorsan gidip bir bak bakalım.

Alıntı Yaparak Cevapla
İstanbul'dayım ben. O kart kaç senelik eski bir kart. Görüntü vermeye yarar. Süper Mario'yu ultra ayarlarda 60 fps'de oynatır.

Süper mario'da ultra diye bir seçenek olsaydı dediğin doğruydu :D . Ama şaka maka 2 yıl öncesinin oyunlarını rahatlıkla açabilir. O kadar da kötü değil. Çekirdek hızı düşük.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı