Ekran kartı boşta %100 kullanılıyor

561400

Centipat
Merhaba ekran kartım %100 kullanılıyor olarak gözüküyor. Ancak Görev Yöneticisi'ni 2 - 3 saniye sonra % 0'a kadar düşüyor. Ve ayrıca %100 gözüktüğü zaman ekran kartı ısınmıyor.

1666460886280.png

Virüs vs. yemedim virüs programları yüklü ayrıca dün bilgisayarı formatlamıştım Windows 11 22H2'ye ama sonrasında böyle bir sorun oldu.

1666460933253.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ekran kartım %100 kullanılıyor olarak gözüküyor. Ancak Görev Yöneticisi'ni 2 - 3 saniye sonra % 0'a kadar düşüyor. Ve ayrıca %100 gözüktüğü zaman ekran kartı ısınmıyor.

Eki Görüntüle 1550921

Virüs vs. yemedim virüs programları yüklü ayrıca dün bilgisayarı formatlamıştım Windows 11 22H2'ye ama sonrasında böyle bir sorun oldu.

Eki Görüntüle 1550922
Fan dönmüyor olabilir.

Kullandığınız işletim sistemi sürümü ile ilgili. Bu aralar bir çok kişi yaşıyor. Oyun içerisinde MSI Afterburner ile değerlere bakın. Anormallik yoksa sorun olmaz. Kaldı ki o kadar kullanılsa illa ısınır.

@ildewild, sıcaklık değil hocam kullanım diyor.

Fan dönmüyor olabilir.

Isınma sorunu yok ki. Konuyu okuyarak cevaplasaydın daha iyi olurdu.

Kullandığınız işletim sistemi sürümü ile ilgili. Bu aralar birçok kişi yaşıyor. Oyun içerisinde MSI Afterburner ile değerlere bakın. Anormallik yoksa sorun olmaz. Kaldı ki o kadar kullanılsa illa ısınır.

@ildewild, sıcaklık değil hocam kullanım diyor.

Evet %100 kullanılsa ısınıyor bu değer gerçek bir değer değil bence. Oyun içindede %100 oluyor bazen ve sıcaklık bu kadar düşük olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı