Çözüldü Ekran kartı boşta %100 kullanılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Woizen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı alalı 2 hafta oldu bugün fark ettim ekran kartı boşta %100 kullanılıyor ve ısınıyor ama VRAM tüketimi yok. Ve crack vs. bir şey de indirmedim. Neden kaynaklanıyor? (rtx 3060)

Eki Görüntüle 1557513

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    224,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Çözüm
ASUS TUF RTX 3060

peki nasıl düzelticem hocam
NVIDIA'nın son çıkardığı sürücü de var olan bir problem bu. Çoğu kişi yaşıyor. Güncel sürücüyü silip eskisini kurun ya da yeni sürücü güncellemesini bekleyin. 1-2 gün önce yeni güncelleme gelmişti onu yaptınız mı?
Bence hatayı Windows 11 denemekle yapıyor insanlar. Windows 11 çok yeni. Denemeye değmez.
Hocam bilgisayarı aldığımdan beri windows 11 sorun yaşamadım. Fakat 2 gün önce gelen driver güncellemesi yapmıştım ondan sonra oldu sanırım windows 11 ile kaynaklı olacağını sanmıyorum

Düzelecektir hocam fakat ne kadar sürer bilmiyorum.
Hocam bu hafta pek giremicem sınavlardan dolayı bekliyecem birazcık 2-3 gün hala düzelmezse güncellemeyle eski sürüme geçerim

Bence hatayı Windows 11 denemekle yapıyor insanlar. Windows 11 çok yeni. Denemeye değmez.
Windows 11 şanş işi konusunda kumar ile eşit sayılır gerçekten. Şahsen ben şanslı kesimdenim hiç sıkıntı yaşamadan kullanıyorum fakat problem yaşayan çok fazla insan var. Sözde 22H2 problemleri çözecekti fakat gördüğüm kadarıyla öyle bir durum da yok.

Windows 11 şanş işi konusunda kumar ile eşit sayılır gerçekten. Şahsen ben şanslı kesimdenim hiç sıkıntı yaşamadan kullanıyorum fakat problem yaşayan çok fazla insan var. Sözde 22H2 problemleri çözecekti fakat gördüğüm kadarıyla öyle bir durum da yok.

Hocam bende 22H2 kullanıyorum bende de sorun yok gayet iyi. Cevaplarınız için teşekkürler :)

Hocam bilgisayarı aldığımdan beri Windows 11 sorun yaşamadım. Fakat 2 gün önce gelen driver güncellemesi yapmıştım ondan sonra oldu sanırım Windows 11 ile kaynaklı olacağını sanmıyorum

Hocam bu hafta pek giremicem sınavlardan dolayı bekliyeceğim birazcık 2-3 gün hala düzelmezse güncellemeyle eski sürüme geçerim

Aynı güncelleme ben de var bende Windows 10 var. Sorunum yok.

Rica ederim hocam. Umarım yakın zamanda sürücü güncellemesi ile problemi çözerler.
Umarım hocam, iyi forumlar

Aynı güncelleme ben de var bende Windows 10 var. Sorunum yok.

Demek ki şanslısınız, araştırdığım kadarıyla bu driver sürücüsünü kuranların %80'lik kısmı bu hatayı yaşıyor. Yine de cevaplarınız için teşekkürler hocam, iyi forumlar.

Umarım hocam, iyi Sosyaller

Demek ki şanslısınız, araştırdığım kadarıyla bu driver sürücüsünü kuranların %80'lik kısmı bu hatayı yaşıyor. Yine de cevaplarınız için teşekkürler hocam, iyi Sosyaller.

Geriye kalan %20 de ben varım hocam.:D

Geri
Yukarı