Ekran kartı çalışıyor ama ekran gelmiyor

Straain0

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Geforce Gtx 1650
Normalde bir sorun yoktu ancak kasanın içerisini temizleme kararı aldım. Bu sırada ekran kartını da kuru bir bez ile üst kısmını ve fanlarını temizledim çıkardığım. Tüm kabloları doğru olarak ve tam taktığımdan eminim ancak görüntü gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bir sorun yoktu ancak kasanın içerisini temizleme kararı aldım. Bu sırada ekran kartını da kuru bir bez ile üst kısmını ve fanlarını temizledim çıkardığım. Tüm kabloları doğru olarak ve tam taktığımdan eminim ancak görüntü gelmiyor.
Bu tarz sorunlar yaşadım ve hepsi ram sebepliydi. Temizlerken ramları çıkar tak yaptıysanız sorun ramlarda olabilir. 2 Ram varsa ikisini de tek takarak bilgisayarı açmayı dener misiniz ?

RAM'leri çıkardıysanız RAM'in slot yerini silgi bile silebilirsiniz. Bende bir kere işe yaramıştı.
Bir de işlemcinizin harici ekran kartı varsa bir de işlemci ekran kartıyla dener misiniz?

Geri
Yukarı