Ekran kartı çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Ogyzhnylmz

Kilopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Merhabalar ekran kartım çalışıyor fanlar dönüyor ışık yanıyor ama hiç görüntü gelmiyor BIOS ekranını bile göremedim. Ardından onboard ekranla denedim anakartın HDMI girişiyle öyle çalıştı sizce ne gibi sorun olabilir ekran kartımda?

Sistem:

MSI R9 380 4G

i5 6500

G.Skill 8 GB RAM

MSI B150 GAMING M3

Ekran kartımı 2016 şubat ayında almıştım o gün bugündür hiçbir sıkıntı yaşamadım pazar günü oldu üzerinde herhangi bir fiziksel zararda yok tertemiz sıfırdan farkı yok durup dururken oldu ne olduğunu anlamadım hiç çıkartmadım uzun zamandır duruyor öyle söküp taktım yine aynı BIOS ekranındayken ekran çizgi çizgi oluyordu orada kalıyordu Windows'a geçmedi bile sonra zaten hiç gelmedi görüntü koku falan da yok yansa zaten fanlar çalışmaz LED'ler yanmazdı.
Ekran kartının altına üstüne bak yanık falan var mı ya da fiziksel zarara uğramış bir parça ekran kartını söküp sarı pinlerini silgiyle silip tekrar tak dene bir de.

Çok teşekkür ederim silgi ile sildim yazılımı kaldırdım taktım çalışıyor çok şükür çok sağ ol.

Son düzenleme:
Ekran kartımı 2016 şubat ayında almıştım o gün bugündür hiçbir sıkıntı yaşamadım pazar günü oldu üzerinde herhangi bir fiziksel zararda yok tertemiz sıfırdan farkı yok durup dururken oldu ne olduğunu anlamadım hiç çıkartmadım uzun zamandır duruyor öyle söküp taktım yine aynı BIOS ekranındayken ekran çizgi çizgi oluyordu orada kalıyordu Windows'a geçmedi bile sonra zaten hiç gelmedi görüntü koku falan da yok yansa zaten fanlar çalışmaz LED'ler yanmazdı.

Çok teşekkür ederim silgi ile sildim yazılımı kaldırdım taktım çalışıyor çok şükür çok sağ ol.
Yazılımı nasıl kaldırdınız

Yeni konular

Geri
Yukarı