Ekran kartı değerlerim normal mi?

yigtt

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarı boştayken %0-1 kullanılıyor 28-36 derece arası oluyor.
CS:GO ve Valorant'ta kaydettiğim değerler ise %15-20 ama 60 dereceye kadar çıkmıştı geçen gün Bitcoin mining var mı diye baktım bilgisayarda 1 haftadadır mining varmış Allah'tan hiç zarar gelmemiş birkaç antivirüsle daha taradğımda sorun çıkmadı neyse sormak istediğim şey aldığım değerler sıcaklıklar normal midir?

CS:GO ve Valorant'ta kaydettiğim değerler ise %15-20 ama 60 dereceye kadar çıkmıştı geçen gün Bitcoin mining var mı diye baktım bilgisayarda 1 haftadadır mining varmış Allah'tan hiç zarar gelmemiş birkaç antivirüsle daha taradğımda sorun çıkmadı neyse sormak istediğim şey aldığım değerler sıcaklıklar normal midir?
Normal.Ekran kartı modeliniz ve işlemci modeliniz nedir acaba

Gayet normal nasıl bitcoin kazıyordu siz bir ayar yapmadan anlam veremedim.
Virüs kapmış olabilir.

Nereden baktın söyleyebilir misin?
Ben de bakmak istiyorumda.

Gayet normal nasıl Bitcoin kazıyordu siz bir ayar yapmadan anlam veremedim.

C# kullanıyorum hocam bir proje için bir dosya yüklüyecekken reklama tıkladım sonra öylesine kontrol edeyim dedi BTC mining çıktı.

Virüs kapmış olabilir.

Nereden baktın söyleyebilir misin?
Ben de bakmak istiyorumda.

Malwarebytes'den bakabilirsin 14 günlük deneme sürümü var.

Geri
Yukarı