Çözüldü Ekran kartı değişimi sonrası bilgisayar açılırken hiçbir logo gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ekran kartım değişmeden önce geliyordu fakat dün yeni gelen taktıktan sonra klavye 2 kere açılıp kapanıyor. Normalde gelen Gigabyte logosu gelmiyor, Windows pin yerine atıyor. Direkt BIOS güncellemesi yapacağım yapamıyorum.

Çözüm
iGPU olsa onunla gir derdim ama maalsef yok. Eski ekran kartı duruyor ise onunla karıştırabilirsin. Oda yoksa bu kartla BIOS'a giremezsin maalesef.

Hocam çözdüm sanırım kabloyu tam oturtamamışım çıkarıp diğer porta taktım ve oldu.

iGPU olsa onunla gir derdim ama maalsef yok. Eski ekran kartı duruyor ise onunla karıştırabilirsin. Oda yoksa bu kartla BIOS'a giremezsin maalesef.

Hocam orta porta gelmiyor fakat diğer portta geliyor. Neden?
Girmiyor hocam direkt Windows'a geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna benzer bir sorun vardır diye GPU-Z görüntüsü istedim ama UEFI desteği zaten mevcut.
Diğer konularından Gigabyte H610M-H kullandığını gördüm.

1689151444459.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna benzer bir sorun vardır diye GPU-Z görüntüsü istedim ama UEFI desteği zaten mevcut.
Diğer konularından Gigabyte H610M-H kullandığını gördüm.

Eki Görüntüle 1858562

Hocam peki HDMI kablosu ile alakalı bir sorun olabilir mi?

Geri
Yukarı